Osmanlı Subayı filminde hangi Türk oyuncular yer alıyor?

Joseph Ruben'in yönetmenliğindeki dram, tarihi ve romantik türdeki Osmanlı Subayı filmi ABD yapımıdır. Filmde Türk oyuncular da yer almıştır. 2017 yapımı olan Osmanlı Subayı filminde hangi oyuncular yer almaktadır?

Osmanlı Subayı filminde hangi Türk oyuncular yer alıyor?

I. Dünya Savaşı yıllarında geçen film, idealist bir Amerikalı hemşire ile bir Türk subayının aşkını konu alıyor. Hemşire Lillie,Van'da tanıştığı Osmanlı subayı Jude ile tanışıp, altmış gün süren zorlu bir yolculuk ile önce İstanbul'a ardından Doğu Anadolu'ya gider. Melih Paşa onu İstanbul'dan yanında Türk Subay İsmail ile birlikte Doğu'ya yollar. Yardım götürdüğü hastanenin başhekimi Woodruff ise Lillie'ye hastanenin de bulundukları coğrafyanın da bir kadına uygun olmadığını, geri dönmesini söyler. Komutan Halil Bey'in de farklı bir gerekçeyle Lillie'nin kalmasına itirazları vardır. Ancak genç kadın tüm itirazlara rağmen savaşın eşiğindeki bölgede ve iki aşk arasında kalacaktır.

OSMANLI SUBAYI OYUNCU KADROSU

Joseph Ruben'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu Jeff Stockwell kaleme aldı.

Başrollerinde ise Josh Hartnett, Michiel Huisman, Hera Hilmar, Sir Ben Kingsley, Afif Ben Badra, Haluk Bilginer, Selçuk Yöntem ve Murat Seven yer alıyor.

Temizlik işçileri, yakılarak telef edilen kedi bulduBursa'nın İnegöl ilçesindeki bir parkta temizlik işçileri, poşet içerisinde yanmış halde kedi ölüsü buldu. Kedinin mangalda yakıldığı ve üzerinde ızgara teli izleri bulunduğu belirtilirken hayvansever Arzu Şerefoğlu, ''Kedi, resmen kömür olmuş, normal bir insan bunu yapamaz'' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber