Geri Dön

Rise of Empires: Ottoman ne zaman yayınlanacak? Rise of Empires: Ottoman konusu nedir? Rise of Empires: Ottoman oyuncuları kimler?

Netflix üzerinden yayınlanacak Türk orjinal belgesel dizisi Rise of Empires: Ottoman büyük merak uyandırdı. Osmanlı Sultanı II. Mehmet, Bizans’ın başkenti Konstantinopolis için bir sefere çıkacağı ve yeni bir çağ başlatacağını konu alan Rise of Empires: Ottoman dizisi ne zaman yayınlanmaya başlayacak? Rise of Empires: Ottoman konusu nedir? Rise of Empires: Ottoman oyuncuları kimler?

Rise of Empires: Ottoman ne zaman yayınlanacak? Rise of Empires: Ottoman konusu nedir? Rise of Empires: Ottoman oyuncuları kimler?

Rise of Empires: Ottoman, dizisinin ilk sezonu 6 bölümden oluşuyor. Emre Şahin'in yönettiği Rise of Empires: Ottoman dizisinin senaryosu Celal Şengör ve Emrah Safa Gürkan danışmanlığında kaleme alınmıştır. Tarih ve kurgu türündeki Netflix'in Türk orijinal belgesel dizisi Rise of Empires: Ottoman'ın yayın tarihi de duyuruldu. Rise of Empires: Ottoman dizisinin ilk fragmanı yayınlanmasıyla yayın tarihi de açıklandı. Peki Rise of Empires: Ottoman konusu nedir? Rise of Empires: Ottoman oyuncuları kimler?

RİSE OF EMPİRES: OTTOMAN OYUNCULARI KİMLER?

Cem Yiğit Üzümoğlu (Fatih Sultan Mehmet)
Tuba Büyüküstün (Mara Hatun)
Damla Sönmez (Ana)
Osman Sonant (Loukas Notaras)
Selim Bayraktar
Birkan Sokullu
Ushan Çakır
Tolga Tekin
İlayda Akdoğan
Tommaso Basili

RİSE OF EMPİRES: OTTOMAN KONUSU NEDİR?

Osmanlı Sultanı II. Mehmet, Bizans’ın başkenti Konstantinopolis için bir sefere çıkar ve yeni bir çağ başlatır

RİSE OF EMPİRES: OTTOMAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?

6 bölümden oluşan belgesel dizisi Rise of Empires: Ottoman, 24 Ocak’ta sadece Netflix’te.

RİSE OF EMPİRES: OTTOMAN FRAGMAN

Vurulmuş halde hastaneye bırakılan kişi öldüKaraman’da av tüfeğiyle vurulduktan sonra hastaneye bir otomobille getirilerek bırakılan kişi, hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber