Sabancı Vakfı Kısa Film Yarışması için başvuru

Geçen yıl ocak ayında düzenlenen Sabancı Vakfı Kısa Film Yarışması, bu yıl da genç sinemacılara fırsat tanımak için harekete geçti.

Sabancı Vakfı Kısa Film Yarışması için başvuru

Dördüncü kez düzenlenecek olan Sabancı Vakfı Kısa Film Yarışması için başvurular başladı. Toplumsal sorunları sanat aracılığıyla çözmeyi hedefleri arasına yerleştiren Sabancı Vakfı Kısa Film Yarışması, 2016 yılından bugüne sinemaseverlerle buluşmayı sürdürüyor. Bu yıl ‘Dijital Yalnızlık’ başlığıyla düzenlenecek olan Sabancı Vakfı Kısa Film Yarışması’na başvurular 22 Kasım’a kadar yapılabilecek. Kısa Film Yarışması’na kabul edilecek olan filmler öncelikle ön jüri tarafından değerlendirilecek. Başvuru yapan filmlerin 5 dakika uzunluğunda ve dijital yalnızlık ile ilgili olması şartı var. Yarışmaya en fazla 15 eser kabul edilebilecek. Finale kalanlar arasından birinciye 20 bin TL, ikinciye 15 bin TL, üçüncüye 10 bin TL ödül verilecek.

'Sosyal medya' tuzağıyla pusu!Adana'da iki kişinin sokakta silahla vurularak yaralanmasıyla ilgili gözaltına alınan biri kadın 7 zanlıdan 3'ü tutuklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber