Geri Dön

Şans Topu çekilişi bu akşam saat kaçta? 30 Ekim Şans Topu çekilişi

Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Şans Topu çekilişinde 959. hafta çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. Ekim ayı içerisinde gerçekleştirilecek olan Şans Topu çekilişinde 5+1 bilenler büyük ikramiyenin sahibi olacak. Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilecek olan çekilişte 5+1 bilen talihli çıkmayınca 917.947,10 TL tutarındaki büyük ikramiye tutarı da devretti. Peki Şans Topu çekilişi bu akşam saat kaçta?

Şans Topu çekilişi bu akşam saat kaçta? 30 Ekim Şans Topu çekilişi

Şans Topu çekilişi için geri sayım sürüyor. Binlerce vatandaş için umut kapısı olarak görülen Şans Topu çekilişinde geçtiğimiz hafta 5+1 bilen çıkmayınca 917.947,10 TL tutarındaki büyük ikramiye tutarı da devretmişti. Geçtiğimiz hafta çekilen Şans Topu çekilişinde kazandıran numaralar ise 10, 14, 16, 26, 29 + 11 olarak belirlenmişti.

Şans Topu çekilişi bu akşam saat 21:15'ten itibaren Milli Piyango canlı çekiliş sayfası üzerinden takip edilebilecek.

Şans Topu çekilişi bu akşam saat kaçta 30 Ekim Şans Topu çekilişi

 

Korona virüsü salgınında ölü sayısı 106’ya yükseldiÇin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve salgına dönüşen yeni tip koranavirüs (2019-nCoV) nedeniyle ülkede hayatını kaybedenlerin sayısı 106'ya çıktı. Almanya'ya da sıçrayan virüsün bulaştığı kesinleşen kişi sayısı ise 4 bin 515'i buldu. Bu kişilerin 976’sının durumu ağır. Bununla birlikte Çin Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi'nden resmi açıklama geldi ve ölümcül koronavirüsün sıfır noktasının, Huanan Deniz Ürünleri Toptan Satış Pazarı olduğunu doğruladı. Pazarda yasadışı olarak koaladan, karıncayiyene, geyikten Misk kedisine kadar pek çok hayvan satılıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber