Geri Dön

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 8 Ocak Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Sayısal Loto'nun 1286. hafta çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. Binlerce vatandaş için umut kapısı olarak görülen Sayısal Loto çekilişinde dün akşam 6 bilen çıkmayınca ilk devir gerçekleşti. İşte 8 Ocak Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 8 Ocak Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Sayısal Loto 9 Ocak çekilişinde 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye tutarı olan 1.164.538,87 TL'de devretti. Sayısal Loto 1286. hafta çekilişinde 5 bilen 65 kişi 7.166,85 TL, 4 bilen 3.646 kişi 96,75 TL ve son olarak 3 bilen 70.319 kişi 13,20 TL tutarında ikramiye sahibi oldu.

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİNDE KAZANDIRAN NUMARALAR İÇİN TIKLAYINIZ

SAYISAL LOTO OYUNU HAKKINDA

Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Sayısal Loto oyunu çekilişleri Çarşamba ve Cumartesi günlerinde yapılmaktadır.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir..

İstanbul'da TIR yangını! Trafik kilit...İstanbul'da mesai bitimine dakikalar kala TEM bağlantı yolunda yanan TIR trafikte aksamalara sebep oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber