Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta? MPİ 22 Mayıs Sayısal Loto çekilişi

Sayısal Loto çekilişi için heyecanlı bekleyiş başladı. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Sayısal Loto'da geçtiğimiz hafta altı bilen bir kişi 3 haftadır devreden büyük ikramiyenin sahibi oldu. Peki Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta?

Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta? MPİ 22 Mayıs Sayısal Loto çekilişi

Sayısal Loto çekilişi için geri sayım sürüyor. Binlerce vatandaş için umut kapısı olarak görülen Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen özel çekilişler ile talihliler belirleniyor. Sayısal Loto'da 1219. hafta çekilişinde 3 haftadır devreden büyük ikramiye altı bilen bir kişiye isabet etti. Sayısal Loto geçtiğimiz haftanın ikramiye kazandıran numaraları şu şekilde 16, 21, 26, 42, 45, ve 48

Sayısal Loto'da altı bilen bir kişi 4.654.360,00 TL tutarında büyük ikramiyenin sahibi olurken 5 bilen 169 kişi 3.822,90 TL, 4 bilen 6.518 kişi 74,35 TL ve son olarak 3 bilen 120.945 kişi 11,35 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu.

Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:45'ten itibaren Milli Piyango canlı çekiliş sayfası üzerinden takip edilebilecek.

Hindistan'da feci kazaHindistan'da kırmızı ışıkta bekleyen araçlara, aynı şeritten hızla gelen bir otomobil çarptı. Kazada, motosikletli 2 kardeş öldü, 4 kişi ise ağır yaralandı.Kaza, Racastan eyaletindeki Jaipur şehrinde meydana geldi. Kırmızı ışıkta bekleyen araçlara, aynı şeritten hızla gelen bir otomobilin çarpması sonucu motosikletli 2 kardeş hayatını kaybetti, 4 kişi ise ağır yaralandı. Yaralıların hastaneye kaldırıldığı ve yoğun bakıma alındığı belirtildi. Kazaya dair görüntüler ise trafik kameralarınca saniye saniye kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber