Geri Dön

Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta? MPİ 8 Ocak Sayısal Loto çekilişi

Sayısal Loto çekilişi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler şle talihlilerin belirlendiği Sayısal Loto'nun 1286. hafta çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. Peki Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta?

Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta? MPİ 8 Ocak Sayısal Loto çekilişi

Sayısal Loto çekilişi için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Binlerce vatandaş tarafından umut kapısı olarak görülen Sayısal Loto'nun 1286. hafta çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. Sayısal Loto'nun Cumartesi akşamı gerçekleştirilen son çekilişinde 6 bilen 1 talihli büyük ikramiye tutarı olan 8.865.560,50 TL'nin sahibi olmuştu. Sayısal Loto çekilişinde bu hafta büyük ikramiyenin yanı sıra 5 bilen 168 kişi 5.690,00 TL, 4 bilen 8.654 kişi 82,95 TL ve son olarak 3 bilen 155.865 kişi 12,25 TL tutarında ikramiyenin sahibi olmuştu.

Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:45'ten itibaren Milli Piyango canlı çekiliş sayfası üzerinden takip edilebilecek.

SAYISAL LOTO'DA GEÇTİĞİMİZ HAFTANIN KAZANDIRAN NUMARALARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

İstanbul'da TIR yangını! Trafik kilit...İstanbul'da mesai bitimine dakikalar kala TEM bağlantı yolunda yanan TIR trafikte aksamalara sebep oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber