Sayısal Loto sonuçları açıklandı! (MPİ 3 Kasım 2018)

Sayısal Loto çekilişi bu akşam yapıldı. Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto'da bu akşam kazandıran numaralar hangileri oldu? İşte 3 Kasım Sayısal Loto çekilişinin talihli numaraları...

Sayısal Loto sonuçları açıklandı! (MPİ 3 Kasım 2018)

Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişi bu akşam yapıldı. Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftada iki kere çekilen Sayısal Loto çekilişinde bu akşamın talihlilerinin kimler olacağı merak ediliyordu.

31 Ekim'de yapılan Sayısal Loto çekilişinde 6 bilen çıkmadığı için 867.172,81 TL devir etmişti. Bu akşam 6 bilen çıktı mı?

3 KASIM SAYISAL LOTO SONUÇLARI: 1, 27, 48, 39, 23, 28

SAYISAL LOTO İKRAMİYESİ NEREDEN ALINIR?

Sayısal Loto çekilişinde kazanılan ikramiyelerin ödemesi, ikramiye miktarına göre farklı yerlerden yapılır. Çekiliş sonucunda;

3 bilenler ve 4 bilenler loto bayilerinden,
5 bilenler loto bayileri ya da Milli Piyango İdaresi şubelerinden,
6 bilenler de Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden ikramiye alabilirler.

Sayısal Loto’da kazanılan ikramiyelerin bir yıl içinde ilgili yerden alınması gerekir. Bir yıl içinde alınmayan ikramiyeler zaman aşımına uğrar. Çekilişte 6 bilen çıkmazsa, ikramiye sonraki haftaya devreder. Devir sayısı üçten fazla olamaz. Dördüncü haftada büyük ikramiyenin verilememesi halinde, büyük ikramiye tutarı 5 bilen talihliler arasında dağıtılır.

SAYISAL LOTO SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Sayısal Loto çekilişi her hafta Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenir. Çekiliş sonucunda talihliler ikramiye almaya hak kazanır. Sayısal Loto çekilişinde sayılar, canlı yayın ile belirlenir. Canlı yayın, millipiyango.gov.tr internet sitesinden izlenebilir. Canlı yayın sonrasında yayın tekrarı ve çekilişin kazandıran sayıları internet sitesinde yayınlanır. İnternet sitesinden geçmiş çekiliş sonuçlarına da ulaşılabilir.

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto çekilişleri için yaş sınırı bulunur ve 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar. Sayısal Loto kuponu, kolonlardan oluşur. Kolonlarda 1’den 49’a kadar sayılar bulunur. Her kolondan 6 sayı seçilir. Oynanan her kolon için ücret verilir. Çekilişlere, her hafta Pazar günü sabahından Cumartesi günü saat 21.00’a kadar katılım sağlanabilir. Katılım için sınır bulunmaz ve istenilen sayıda kolon doldurulabilir. Loto bayilerinde bulunan makinelere otomatik olarak da kupon oynatılabilir. Cumartesi günü gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişi sonucunda 3, 4, 5 ve 6 bilen talihliler ikramiye almaya hak kazanırlar.

Ahalt'ta Malazgirt Zaferi coşkusuBitlis'in Ahlat ilçesinde, Malazgirt Zaferi'nin 948. yıl dönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen etkinliklere vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber