Seviyor Sevmiyor 23. bölümde Zeynep ne yapacak?

Seviyor Sevmiyor yoluna dolu dizgin devam ediyor. ATV ekranlarında ilgi ile takip edilen Seviyor Sevmiyor yeni bölümde Deniz ile Yiğit geçmişini arıyorlar. Seviyor Sevmiyor her Pazar saat 20:00'de ATV ekranlarında yayınlanıyor...

Seviyor Sevmiyor 23. bölümde Zeynep ne yapacak?

Seviyor Sevmiyor başrollerinde Zeynep Çamcı ve Gökhan Alkan rol alıyor. ATV ekranlarının ilgi ile takip edilen dizisi Seviyor Sevmiyor 23. bölümde şoke eden gelişmeler yaşanıyor. Seviyor Sevmiyor 23. yeni bölüm fragmanı ve ayrıntıları ile haberimizde yer alıyor...

SEVİYOR SEVMİYOR 23. BÖLÜM FRAGMANI

SEVİYOR SEVMİYOR GENEL HİKAYE

Deniz (Zeynep Çamcı) küçükken son derece varlıklı bir ailenin kızıydı. Güzelliği ve popülerliğiyle okulun göz bebeğiydi. Yiğit (Gökhan Alkan) de okuldaki herkesin alay ettiği gözlüklü, kısa boylu ve şişman çocuktu. Bu ikilinin yolları ortaokuldayken kesişir. Yiğit (Gökhan Alkan), herkes tarafından dışlanmasına rağmen Deniz (Zeynep Çamcı) ona kol kanat gerer. Aralarında unutulmaz bir bağ oluşur. Deniz (Zeynep Çamcı), Yiğit (Gökhan Alkan)'in ilk arkadaşı ve ilk aşkı oluverir. Ancak Yiğit (Gökhan Alkan) 15 yaşındayken babasıyla birlikte Amerika'ya taşınmak zorunda kalınca ayrı düşerler. Sonrasında Deniz (Zeynep Çamcı)'in hayatında başka değişimler de olur. Ailesinin matbaa şirketi iflas eder önce.

Ardından o zamana kadar annesinden aldığı güzel genler gider, yerine babasının pek de güzel olmayan genleri gelir. Deniz (Zeynep Çamcı) o muhteşem güzelliğini de kaybeder. Şansı bir türlü yaver gitmeyen Deniz (Zeynep Çamcı), üniversiteden sonra iş de bulamaz. 29 yaşına geldiğinde, kendi deyimiyle hayatı ıskalamış olur. Yiğit (Gökhan Alkan) ise bu zaman zarfında zayıflar, son derece yakışıklı birisi olur. Bu da yetmezmiş gibi kariyerinde yükseldikçe yükselir.

8 saatte 3 ev, 9 ahır kül oldu!Erzurum’un Tortum ilçesinde çıkan yangın 8 saat sonra kontrol altına alınırken, yangında 3 ev, 9 ahır kullanılamaz hale geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber