‘Stranger Things’ de kitap oluyor

Üçüncü sezonunu hayranları tarafından beklenen ‘Stranger Things’ dizisinin evreni genişletiliyor ve hikayenin nasıl başladığını anlatan bir kitap yayımlanmaya hazırlanıyor.

‘Stranger Things’ de kitap oluyor

Penguin Books’la anlaşmaya giden Netflix, ağırlıklı olarak serinin genç okurlarına yönelik iki ‘Stranger Things’ kitabını 2019’un Eylül ayında yayımlayacağını duyurdu. Gwenda Bond’un kaleme alacağı ‘Stranger Things: World Turned Upside Down’ isimli kitap, Eleven’ın geçmişini, annesi Terry’i anlatırken CIA’in MKUltra deneylerine değinecek. ‘The Official Behind-The-Scenes Companion’ isimli ikinci kitap ise dizinin kamera arkasında yaşanan küçük hikâyelere odaklanacak.

Sarıyer’de demir parmaklıklara sıkışan vatandaşı itfaiye kurtardıSarıyer’de yolun karşısına geçmeye çalışan bir vatandaş yol ortasındaki demir parmaklıklardan atlamaya çalıştığı esnada ayağı demir parmaklığa sıkıştı. Bir süre kıvranan vatandaşın yardım çağrılarını duyanların ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri demir parmaklıklara sıkışan vatandaşı kurtardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber