Suç Çetesi filminin konusu nedir? Oyuncuları kimler?

2013'de vizyona giren Suç Çetesi filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Aksiyon-dram-romantik türündeki Suç Çetesi filminin güçlü oyuncu kadrosu ve dikkat çeken konusu yoğun ilgi görüyor.

Suç Çetesi filminin konusu nedir? Oyuncuları kimler?

Suç Çetesi filminin konusu: 1949 Los Angeles kenti zalim ve doğuştan kalpazan Mickey Cohen'in (Sean Penn) kontrolü altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek elden yürüten Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında kimse karşısına çıkmaya cesaret edemezken birimie dışardan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara (Josh Brolin) and Jerry Wooters (Ryan Gosling), Cohen'in işlerine çomak sokmayı becerebilecek midir?

Suç ve dram türlerini harmanlayan filmin yönetmenliğini Ruben Fleischer üstleniyor. Oyuncu kadrosu ise Ryan Gosling, Emma Stone, Josh Brolin ve Sean Penn gibi yıldızlardan bir araya geliyor.

SUÇ ÇETESİ FİLMİNİN OYUNCULARI

Josh Brolin
Rolü : John O’Mara
Ryan Gosling
Rolü : Jerry Wooters
Sean Penn
Rolü : Mickey Cohen
Nick Nolte
Rolü : Bill Parker
Emma Stone
Rolü : Grace Faraday
Anthony Mackie
Rolü : Coleman Harris
Giovanni Ribisi
Rolü : Conway Keeler
Michael Peña
Rolü : Navidad Ramirez

MHP'li Semih Yalçın'ın oğlu Ankara Kalesi'nden düşerek hayatını kaybettiMHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın oğlu Turan İlteber Yalçın, Ankara Kalesi'nin surlarından kayalıklara düşerek hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber