Süper Loto çekiliş sonuçlarında 36 milyonluk ikramiye sahibini buldu! (22 Ağustos MPİ Süper Loto sonuç sorgulama ekranı)

Süper Loto’da 618. hafta çekiliş sonuçları açıklandı ve 36 milyonluk büyük ikramiye sahibini buldu. Milli Piyango İdaresi tarafından Perşembe günleri çekilen Süper Loto’da şansını deneyen milyonlarca vatandaşımız için 22 Ağustos Süper Loto çekilişinde kazandıran şanslı numaraları ve ikramiyenin isabet ettiği ilimizi bir araya getirdik….

Süper Loto çekiliş sonuçlarında 36 milyonluk ikramiye sahibini buldu! (22 Ağustos MPİ Süper Loto sonuç sorgulama ekranı)

Süper Loto’da haftanın çekiliş sonuçları belli oldu. Her hafta Perşembe günü gerçekleştirilen Süper Loto saat 21:15’te çekildi. Peki yurdumuzun dört bir yanında milyonlarca vatandaşımızın şansını denediği Süper Loto’da bu hafta hangi şanslı numaralar kazandırdı? İşte 22 Ağustos Süper Loto çekiliş sonuç sorgulama ekranı…

22 AĞUSTOS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

10, 17, 36, 37, 53, 54

Süper Loto çekiliş sonuçlarında 36 milyonluk ikramiye sahibini buldu (22 Ağustos MPİ Süper Loto sonuç sorgulama ekranı)SÜPER LOTO SONUÇ SORGULAMA EKRANI

36 MİLYON LİRALIK İKRAMİYE SAHİBİNİ BULDU!

Süper Loto çekiliş sonuçlarında 36 milyonluk ikramiye sahibini buldu (22 Ağustos MPİ Süper Loto sonuç sorgulama ekranı)


Karaköy'de tepki çeken saldırıKaraköy'de bir kadın, yolda yürüyen başka bir kadına saldırdı. Güvenlik kamerasına yansıyan olay sosyal medyada tepkiye neden oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber