Geri Dön

Süper Loto çekilişi saat kaçta? 9 Ocak Süper Loto çekilişi

Süper Loto çekilişi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Perşembe akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'da geçtiğimiz hafta ilk devir gerçekleşti. Süper Loto'dan bu haftaya devreden tutar 2.001.829,24 TL olarak açıklandı. Peki Süper Loto 9 Ocak çekilişi bu akşam saat kaçta?

Süper Loto çekilişi saat kaçta? 9 Ocak Süper Loto çekilişi

Süper Loto çekilişi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Perşembe akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'nun 638. hafta çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. Süper Loto çekilişinde bu hafta gerçekleştirilen oyunlar ile birlikte büyük ikramiye tutarının 4 milyona yaklaşması bekleniyor. Peki Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta?

Süper Loto 637. hafta çekilişinde 5 bilen 37 kişi 12.250,40 TL, 4 bilen 2.766 kişi 178,20 TL, 3 bilen 58.383 kişi 14,20 TL tutarında ikramiye kazandı.

Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21:15'ten itibaren Milli Piyango canşı çekiliş sayfası üzerinden takip edilebilecek.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİNDE GEÇTİĞİMİZ HAFTANIN KAZANDIRAN NUMARALARI İÇİN TIKLAYINIZ

İstanbul'da TIR yangını! Trafik kilit...İstanbul'da mesai bitimine dakikalar kala TEM bağlantı yolunda yanan TIR trafikte aksamalara sebep oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber