Geri Dön

Süper Loto'da ikinci devir gerçekleşti! 9 Ocak Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Binlerce vatandaş için umut kapısı olarak görülen Süper Loto'nun 638. hafta çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. İlk devrini geçtiğimiz hafta yapan Süper Loto'da bu haftada 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye tutarı katlanmaya devam etti. Süper Loto çekilişinden bir sonraki haftaya devreden tutar 4.288.961,15 TL olarak açıklandı. İşte Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

Süper Loto'da ikinci devir gerçekleşti! 9 Ocak Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından Perşembe akşamları gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 2. devir gerçekleşti. Süper Loto'da bu hafta gerçekleşen devrin ardından büyük ikramiye tutarı 4.288.961,15 TL'ye ulaştı. Önümüzdeki haftaya kadar olan süreçte gerçekleştirilecek oyunlar ile birlikte büyük ikramiyenin katlanması bekleniyor.

Süper Loto çekilişinde bu hafta 5 bilen 40 kişi 12.949,10 TL, 4 bilen 2.754 kişi 204,60 TL, 3 bilen 63.756 kişi 14,85 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİNDE KAZANDIRAN NUMARALAR İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO OYUNU HAKKINDA

Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Süper Loto oyunu çekilişleri Perşembe günleri yapılmaktadır.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

İstanbul'da TIR yangını! Trafik kilit...İstanbul'da mesai bitimine dakikalar kala TEM bağlantı yolunda yanan TIR trafikte aksamalara sebep oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber