Geri Dön

Survivor Sema Aydemir kimdir? Sema Aydemir nereli?

Sema Aydemir, Survivor'da Ünlüler takımı için mücadele ediyor. Oyunlarda gösterdiği performans ile takım arkadaşlarının büyük beğenisini kazanan Sema Aydemir aynı zamanda adadaki uyumu ile de göz dolduruyor. Peki Sema Aydemir aslen nereli?

Survivor Sema Aydemir kimdir? Sema Aydemir nereli?

Survivor'da gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çeken Sema Aydemir yarışmalarda gösterdiği performansın yanı sıra adadaki uyumu ile de göz dolduruyor. Peki Sema Aydemir kimdir? Sema Aydemir aslen nereli..

SEMA AYDEMİR KİMDİR?

Sema Aydemir, 17 Ağustos 1985'te Bursa'da doğdu. Survivor 2018 yarışmacısı Sema Aydemir, 400 mt engelli yarışlarıyla tanındı.

Sema Aydemir geçmiş yıllarda heptatlon branşında da boy gösterdi. Sema Aydemir Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları'nda 4x400m bayrak yarışında yarışma hakkını elde etmiştir.

Sema Aydemir, 400 mt engelli branşında en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara'da yapılan yarışta 56.62sn'lik derecesiyle elde etmiştir...

Annesini 15 kez bıçaklayarak yaraladıManisa'nın Kula ilçesinde, K.A. (18), sokak ortasında annesi Ummuhan A.'yı (53) 15 kez vücudunun farklı yerlerinden bıçaklayarak ağır yaraladı. Ummuhan A. hastanede tedaviye alınırken, K.A. polise teslim oldu. Olay anı, bir iş yerinin güvenlik kamera görüntülerine anbean yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber