Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 19 Haziran Survivor'da yaşananlar

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan bu akşam 99. yeni bölümüyle ekranlara geldi. TV8'in fenomen yarışma programı Survivor'da bu akşam dokunulmazlık oyunu, mini oyun ve iletişi oyunu oynandı. İşte Survivor 99. yeni bölümde yaşananlar...

Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 19 Haziran Survivor'da yaşananlar

Survivor'da heyecan iyice tırmanmaya başladı. Sonlara rekabetin iyice arttığı Survivor'da bu akşam dokunulmazlık oyunu oynanadı. Peki Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

MİNİ ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam ilk olarak mini ödül oyunu oynandı. Ödülün krep olduğu oyunu Beyaz takım 5-3 kazanmayı başardı.

İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİMLER KAZANDI?

Survivor'da 99. yeni bölümde mini oyun sonrası iletişim oyunlarına geçildi. Büyük heyecana sahne olan zorlu oyunları erkeklerde Okay, kadınlarda ise Seda kazandı. Ödülü kazananlardan Okay, ödüle Sude'yi, Seda ise Bora'yı götürdü.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam iletişim oyunu sonrası haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Beyaz takım oldukça iyi oynadığı ilk dokunulmazlık oyununu 10-5 kazanmayı başararak büyük bir avantaj elde etmiş oldu.

SURVIVOR 100. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sevilen yarışma Survivor'ın 100. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

2019-Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları açıklandıBüyük merak ve heyecanla beklenen haber bugün geldi. 2019 yılı Yükseköğretim Kurumlarına Geçiş Sınavı açıklandı.Üniversiteye girişin anahtarı olan sınavda yaklaşık 2,5 milyon aday ter dökmüştü.Duyuru gece saatlerinde yapıldı. Adaylar sınav sonuçlarını Ösym’nin resmi internet sitesi, www.osym.gov.tr adresi üzerinden öğrenilebilecek.Sonuçların açıklanmasının ardından gözler tercih zamanına çevrildi. 23 Temmuz’da başlayacak tercih dönemi, 29 Temmuz’da sona erecek. Üniveristeye girişe hak kazanan öğrenciler ise kayıtlarını 19-23 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirecek.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber