Tiyatrolar Günü’nü birlikte kutlayacaklar

ENKA Kültür Sanat, 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nü özel bir etkinlikle kutlayacak. ENKA’nın, deneyimli tiyatro müzisyeni Çiğdem Erken ile birlikte hayata geçirdiği ve gelenekselleşen “Sahnelerden Aşk Şarkıları” konseri bir kez daha ünlü isimleri aynı sahnede buluşturacak.

Tiyatrolar Günü’nü birlikte kutlayacaklar

ENKA Oditoryumu’nda gerçekleştirilecek etkinlikte şarkılar tiyatro için söylenecek. Konserde Çiğdem Erken ve orkestrası ile birlikte Asu Maro, Birce Akalay, Celil Nalçakan, Devrim Yakut, Doğan Duru, Fırat Tanış, Gonca Vuslateri, Hatice Aslan, Nuri Harun Ateş, Özge Borak, Salih Bademci, Tolga Tekin, Tuğrul Tülek ve sürpriz isimler sahne alacaklar. 31. yıl ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları’nın etkinlik biletlerine; Biletix.com, Biletix satış gişeleri, Çağrı Merkezi ve ENKA Kültür Sanat Gişesi’nden ulaşılabilir.

40 yıllık mağara hayatı sona erdiBalıkesir’in Bigadiç ilçesine bağlı Akyar kırsal mahallesinde 40 yıldır mağarada yaşayan İskender Gündüz, kendisi için yapılan barakaya taşındı. Bigadiç Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılan kulübeye yerleşen Gündüz, kendisine yardım etmek isteyen köylülerin banyo ve berber taleplerini geri çevirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber