Geri Dön

Tülin Özen kimdir?

Beyaz Show'da bu akşam Tülin Özen konuk olacak. Tülin Özen'in kim olduğu ve hayatına dair bilgiler merak edildi. Ufak Tefek Cinayetler'de oynayan Tülin Özen kimdir sorusunun cevabını haberimizde derledik. İşte detaylar...

Tülin Özen kimdir?

Tülin Özen kimdir? Sorusunun cevabı gündemde araştırılıyor. Beyaz Show'un 8 Aralık gecesine konuk olacak olan Tülin Özen'in hayatı merak konusu oldu. Başarısı ve güzelliğiyle ön plana çıkan Tülin Özen'in hayatına dair bilgileri haberimizde derledik.

TÜLİN ÖZEN KİMDİR?

Artvin kökenli bir ailenin çocuğu olarak 24 Aralık 1979 İskenderun’da doğdu. İzmir Bornova Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra, önce İstanbul Teknik Üniversitesi elektrik mühendisliğinde bir süre öğrenim görmüş, sonrasında Yeditepe Oyuncuları'nda burslu olarak öğrenimine devam etmiştir. Semih Kaplanoğlu'nun "Meleğin Düşüşü" filmi ile "En iyi kadın oyuncu" Altın Portakal Ödülünü kazanmıştır. Beyaz Gelincik adlı dizide canlandırdığı Meryemce karakteri ile tanınırlığı artmıştır. 12 Kasım 2015 tarihinde başlayan Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde I. Ahmet 'in annesi Handan Sultan'ı canlandırmıştır. Ocak 2016'da Eti Browni Intense reklamında oynamıştır ve 20 Ocak 2017'de Kötü Çocuk filminde oynamıştır. Şimdi ise Star TV'de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alıyor.

Herkesin takdirini kazanmıştı! Bakan Kurum Ahmet'le görüştüÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara'da halı sahada gördüğü çöplere tepki gösteren 8 yaşındaki çevre dostu Ahmet Akif Uslu ve sınıf arkadaşları ile bakanlıkta bir araya geldi. Bakan Kurum, öğrencilere 'Çevre Müfettişi' kartı verip, bisiklet hediye etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber