Vegan olan hayranına ömür boyu bilet verecek

Müzik dünyasının en popüler çiftlerinden Beyoncé ve Jay Z, hayranlarının konserlerini ömür boyu bedava izleyebileceği bir yarışma başlattı.

Vegan olan hayranına ömür boyu bilet verecek

The Greenprint Project ile bir iş birliğine giden ikili, yarışmaya katılıp vegan (hayvansal ve hayvan kaynaklı ürün) içermeyen olmaya karar veren ve bunu doğru şekilde hayata geçirecek hayranlarına ömür boyu bedava konser izleme fırsatı verecek. İkilinin birkaç yıldır kendi hayatlarında uyguladığı beslenme sisteminin parçası olan yazar Marco Borges’in “The Greenprint: Plant-Based Diet, Best Body, Better World” isimli kitabı, alışık olduğumuz beslenme sistemlerinden farklı alternatiflerin de olduğu yemek tarifleri ve taktikler veriyor. Yarışmanın şartlarına ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı. İkilinin projesine başvuru yapmak için https://www.thegreenprintproject.com/ adresini ziyaret etmek yeterli.

Sinir krizi geçirdi!Bursa'da elektrikler kesildiği için mum yakan Sima Ç. mumu elinden düşürünce evinde yangın çıktı. Çıkan yangında Sima Ç. evden çıkmayı başarırken köpeği ise içeride yanarak can verdi. Köpeğinin öldüğünü öğrenen Sima Ç. saatlerce gözyaşı döktü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber