Yaralı Kuşlar 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Melis ve Levent'in yakınlaşması...

Kanal D'nin hafta için her gün 17:00'de izleyicisinin karşısına çıkan dizisi Yaralı Kuşlar'ın 70. yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Peki Melis ve Levent'in yakınlaşmasına Meryem nasıl bir tepki verecek? İşte 70. yeni bölümün fragmanı ve özeti...

Yaralı Kuşlar 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Melis ve Levent'in yakınlaşması...

YARALI KUŞLAR 70. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Meryem, Melis ve Levent'in birbirine yakınlaşmasına katlanamıyor! Ömer, annesini sayıklamaya başlar ve Meryem'e annesi hakkında sorular sorar. Meryem, Ömer'e ne söyleyeceğini bilemez. Melis, Levent'le sürekli Levent'le yakınlaşmanın yollarını arar. Meryem ise bu anları görmemek için kaçmaya çalışır. Melis'in Meryem'e olan baskısına karşı çıkan Levent, genç kızın kendisi için değerli olduğunu söylemekten kaçınmaz. Bir diğer taraftan Ömer'in annesinin ortaya çıktığını haber veren Neriman, apar topar Meryem'i evlerine çağırır. Meryem, bu büyük tuzağa düşecek mi? Tekin, kurduğu planla Ömer'i almayı başarabilecek mi?

YARALI KUŞLAR 70. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Bebeklerini cami avlusuna bırakan anne baba kameradaAdıyaman’da iki aylık bebeklerini sevdikten sonra camiye bırakan anne ve baba kameralara yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber