Zalim İstanbul 18. bölüm fragmanı! Nedim'in şok eden dönüşü...

Zalim İstanbul yeni bölüm için geri sayım sürüyor. Pazartesi akşamları ekrana gelen Zalim İstanbul 18. bölüm 2. fragmanını da yayınladı. Nedim'in dönüşü köşkte dengeleri bozuyor. Peki, Nedim'in planı ne olacak? İşte Zalim İstanbul 18. bölümden ilk detaylar...

Zalim İstanbul 18. bölüm fragmanı! Nedim'in şok eden dönüşü...

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Zalim İstanbul'un yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Peki, 18. bölümde neler olacak?

ZALİM İSTANBUL 18. BÖLÜM ÖZETİ

Nedim düğün yemeğine bomba gibi düşer. Köşk halkı Nedim’i dimdik ayakta karşılarında görmenin şaşkınlığını yaşar. Şeniz ve Cenk için ise geri sayım başlamıştır. Köşkün kendisine henüz hazır olmadığını söyleyen Nedim, amcasının tüm ısrarlarına rağmen o akşam köşkten ayrılır.

Nedim ertesi gün köşke geldiğinde ise Şeniz’ in en büyük kâbusu da gerçek olur. Şeniz ve Cenk için kıyamet artık Nedim’in iki dudağı arasındadır. Cemre aynı çatı altında yanına yaklaşamadığı Nedim’i ayakta görmenin sevincini uzaktan da olsa yaşar. Cenk ise neden hala evli kaldıklarını sorgulayacak ve Cemreyi köşeye sıkıştıracaktır.

Nedim için başlayan yeni hayat köşkteki herkes tarafından meraklı gözlerle izlenirken Seher, Ceren’ in neden hala affedilmediğini sorgular.

Ceren, Neriman’ın tüm zorlamalarına rağmen köşke girmekten köşe bucak kaçarken, hiç beklemediği bir anda Nedimi tam karşısında bulacaktır.

ZALİM İSTANBUL 18. BÖLÜM FRAGMANI - 2

ZALİM İSTANBUL 18. BÖLÜM FRAGMANI

Malezya’da 680 Çinliye dolandırıcılık şüphesiyle gözaltıMalezya’da internet dolandırıcılığı suçundan 680 Çin vatandaşının gözaltına alındığı açıklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber