Fatih Yılmaz

Fatih Yılmaz

Fatih Yılmaz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Fatih Yılmaz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Fatih Yılmaz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Fatih Yılmaz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.894 fatih yilmaz haberi bulunmuştur.

Hainlerin sığınak ve barınakları imha edildi
Hainlerin sığınak ve barınakları imha edildiDiyarbakır’ın Dicle ilçesinde düzenlenen operasyonda, terör örgütü PKK’ya ait 19 sığınak ve barınak imha edildi. Sığınaklardan birinin girişi ve içerisine tuzaklanan patlayıcı da güvenlik güçlerinin dikkati sayesinde fark edilerek etkisiz hale getirildi.Diyarbakır Valiliğinden yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığınca Dicle ilçesinin kuzeyinde dağlık ve kırsal alanda 28 Şubat Perşembe günü saat 04.00’den itibaren Jandarma Özel Harekat Timleri, Jandarma Komando Timleri, güvenlik korucularıyla icrasına başlanılan Bayrak-116 Şehit Jandarma Kıdemli Çavuş Ender Fatih Yılmaz-02 operasyonunun 2 Mart Cumartesi günü saat 23.00 itibariyle başarıyla tamamlandığı belirtildi. Açıklamada, "Kurşunlu köyü mülki sınırları içerisinde bulunan Görüsedağı bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca kullanılan bir tanesinin girişi ve içerisi el yapımı patlayıcı madde ile tuzaklanmış, 3 odalı 56 metrekare büyüklüğünde ve içerisinde bol miktarda yaşam malzemesi bulunan sığınak, biri 3 odalı 36 metrekare büyüklüğünde sığınak, biri 5 metre derinliğinde, 30 metrekare büyüklüğünde sığınak, 2’si 20 metrekare büyüklüğünde sığınak ve 14 adet değişik ebatlardaki sığınak olmak üzere toplam 19 adet kış sığınağı tespit edilmeyi müteakip, patlayıcı madde tespit ve imha timi ve mayın/EYP tespit ve imha timleri tarafından gerekli emniyet tedbirleri alınarak tuzaklı olduğundan dolayı içerisinde bulunan malzemeler ile birlikte imha edilmiştir’’ denildi.
11.09.2019Yaşam
Kırgız öğrenciye tecavüz eden zanlı sorguda suçunu itiraf etti
Kırgız öğrenciye tecavüz eden zanlı sorguda suçunu itiraf ettiSarıyer'de Kırgızistan uyruklu üniversite öğrencisi genç kıza tecavüz edip kaçan ve Adana’da yakalanan Fatih Yılmaz, ifadesinde her şeyi itiraf etti. Sulh Ceza Hakimliği’nde sorgusu yapılan şüpheli Yılmaz, “nitelikli cinsel saldırı” ve “gece vakti yol kesme suretiyle yapma” suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Sarıyer'deki İTÜ Ayazağa Metro çıkışında geçen 26 Ağustos 2017 tarihinde Kırgızistan uyruklu 22 yaşındaki genç kıza tecavüz ederek para ve telefonunu gasp eden Fatih Yılmaz adlı şüpheli emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından İstanbul Adalet Sarayı’na getirildi. Nöbetçi Cumhuriyet Savcılığı’nda ifadesi alınan Fatih Yılmaz, tutuklama talebiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildi. Kimlik tespitinde garson olduğunu kaydeden şüpheli sorgusunda suçunu itiraf etti. Uyuşturucu bağımlısı olduğunu ve devamlı uyuşturucu kullandığını söyleyen şüpheli Fatih Yılmaz, olay günü 4. Levent’te de uyuşturucu kullandığını, daha sonra otobüsle İTÜ Ayazağa metro istasyonu önünde bulunan durağa gittiğini belirtti. Daha sonra önünden geçen bir genç kızın peşinden yürümeye başladığını, çantasından tuttuğu genç kızı üst geçidin yan tarafında bulunan karanlık alana çektiğini söyledi. Fatih Yılmaz, genç kızın iç çamaşırını zorla çıkarıp, ‘yapma’ diye çığlıklar atmasına rağmen tecavüz ettiğini, sonrasında ise kızın çantasında bulunan 60 TL parayı da alarak kaçtığını anlattı. Avukatı serbest bırakılmasını istedi Olayın gazetede çıkması ve fotoğraflarının çevrede bulunan esnafa dağıtılması üzerine evi terk ederek bir gece Fatih’te bir otelde kaldığını belirten Fatih Yılmaz, olayı herkes öğrenince kaçmaya karar verdiğini, Mersin’e gitmek üzere bindiği otobüsteyken Adana’da yakalandığını söyledi.
11.09.2019Yaşam
Benzer Etiketler
Bölümlere göre sonuçlar