Yağmur Aşık

Yağmur Aşık

Yağmur Aşık ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yağmur Aşık haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Yağmur Aşık ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yağmur Aşık haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 611 yagmur asik haberi bulunmuştur.

Eski milli futbolcunun eşinden kadına şiddet
Eski milli futbolcunun eşinden kadına şiddetEski milli futbolcu Emre Aşık’ın eşi Yağmur Aşık, veterinerde ortalığı birbirine kattı. Yaptıklarıyla ’magandalığın cinsiyeti yokmuş’ dedirten Yağmur Aşık, veterineri tekme tokat dövdü. Hırsını alamayan kadının, "Ben bir ararım buraya yüz bin adam doldururum" sözleriyse dikkat çekti.İddialara göre, eski milli futbolcu Emre Aşık’ın eşi Yağmur Aşık, sokakta bulduğu Kulaklı Orman Baykuşu için veterineri birbirine kattı. Yağmur Aşık tedavi ve kontrollerinin yapılması için baykuşu veterinere götürdü. Baykuşun tedavisini yapan veteriner kuşun vahşi hayvan kategorisine girdiğini belirterek Orman ve Su İşleri Müdürlüğüne haber vermesi gerektiğini söyledi. Baykuşu geri alamayan Yağmur Aşık veterineri tekme tokat dövdü.VETERİNERİ TEKME TOKAT DÖVDÜ Yağmur Aşık veterinere, "Bana kimse artistlik yapamaz, bir sürü para harcadım" diyerek saldırdı. "Bana para ödeyin o zaman. Hayvanı kara borsada satacaklar” diyen Aşık daha sonra "Ağzını burnunu kırın şunun" diye bağırdı. Ardından daha da sinirlenen Yağmur Aşık veteriner kızı saçlarından çekip tokatlamaya başladı. Çevredekilerin müdahalesiyle veterinerden dışarıya çıkarılan Yağmur Aşık dışarıda da tehditlerine devam etti."BU İŞLER PARAYLA PARA DA BENDE VAR" Veterinerin önünde tehditler savuran Yağmur Aşık, "Otelimi, her şeyimi burayı kapattırmak için harcarım. Size yemin ederim burayı kapattıracağım. Pazartesi olsun Bakanlıktan adamları buraya getirmiyor muyum göreceksiniz. Polis mi kuruyacak sizi. Kaç kere gelecek polis buraya kaç kere koruyacak sizi? Ben bir ararım buraya yüz bin adam doldururum. Bu işler parayla bende de para var. Yürek de var bende. Bana diyor ki can güvenliği yok hayvanın. Hayvanın can güvenliğini yapan da getiren de benim. Ben para harcıyorum. Para kazanmıyorum üzerinden. Hayvanım için kavga ediyorum" diye bağırdı.O ANLAR KAMERADA Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde Yağmur Aşık ve veteriner arasında tartışma çıkıyor. Yağmur A
11.09.2019Yaşam

Yazar Sonuçları

Benzer Etiketler