Hadise sevgilisi ile ilk kez...

Hadise, ilişkisi hakında konuşmaktan kaçadursun, sevgilisi Sinan Akçıl'la sarılırken kameralara yakalandı!..

09 Temmuz 2009

Kuruçeşme Arena'da konser veren Hadise'nin gecesi, birçok ilkin yaşanmasına sahne oldu. Birçok süprizin yaşandığı konserde, Hadise'nin Belçika'da yaşayan annesi Gülnihan Açıkgöz vardı. İstanbul'a ilk kez gelen annesinin kendisini izleyeceği için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Hadise, bir diğer süprizini konserinde yaşattı. 'Kahraman' adlı yeni albümünden şarkılar seslendiren Hadise'ye sahnede sevgilisi Sinan Akçıl, piyanosuyla eşlik etti. Sergilenen bu romantik dakikalar, izleyenlere yaşanan aşkın bir itirafı gibi görünse de, asıl bomba konserin sonunda  patladı.

Konserini bitirip Kuruçeşme'den özel bir yatla ayrılan Hadise, annesiyle birlikte kıyıdaki hayranlarına el sallayarak uzaklaştı. Dakikalar sonra ise sahneye Sinan Akçıl girdi.

Teknenin alt katındaki Hadise'nin yanına gelen Sinan Akçıl, annesinin gözü önünde Hadise'ye sarıldı. Uzun süre birbirlerine sarılan çift, böylece aşklarını ilk kez Mega Magazin kameraları aracılığıyla ilan etmiş oldu. Konserden önce basına "Magazinden uzak durmayı tercih ediyorum. Ancak beni biriyle görüntülerseniz kaçmam." şeklinde demeç veren Hadise, iki saat sonra yakalanmış oldu.

Milliyet iPhone uygulaması yenilendi.
Daha hızlı, daha canlı, en güncel! Yenilenen Milliyet.com.tr iPhone uygulamasını hemen indir!
iPad’i unutmadık!
iPad’inize özel Milliyet.com.tr uygulamasını ücretsiz indirmek için tıklayın.Yorum Yaz
20Yorum Başlığı:420Yorum: