Cafe

16.06.2008 - 01:00 | Son Güncelleme: 16.06.2008-20:42

Hande şimdi de gay ikonu

Konuk oyuncu olduğu “Kraliçe Fabrikada” adlı sinema filminde, gay ikonunu canlandıran Hande Yener, “Psikopat veya denyo bir kadını canlandırmak tam bana göre” dedi

Sitene Ekle
Hande şimdi de gay ikonu

BORA BAĞCIBAŞI

Marjinal popçu Hande Yener önceki gün ilk filmi “Kraliçe Fabrikada”nın çekimlerindeydi. Filme konuk oyuncu olarak katılan Yener’in heyecanlı tavırları dikkat çekti. Ali Kemal Güven’in yönettiği, Billur Kalkavan ve Onur Baştürk gibi isimlerin de rol aldığı filmde bir gay ikonunu canlandıran Yener, şöyle dedi:
“Çılgın biri olduğum için bu rolü kabul ettim. Bir daha sinemada rol alacaksam, beni zorlayacak rolleri isterim. Mesela psikopat veya denyo bir kadını canlandırmak tam bana göre.” 

Kadir İnanır hayranı
Oyuncu olarak Kadir İnanır’ı çok beğendiğini belirten Yener, “Kadir İnanır ile oynamak isterdim. Kendisi ile dostluğumuz vardır. Onu çok seviyorum. O da beni sever. Kendisi ‘Ne zaman bir şeye sıkışırsan beni ara’ demişti. Onunla aynı projede rol almak isterim” diye konuştu.
Ünlü popçu sıradışı imajı hakkında da “Zaman kavramım da yok. Kendimi yaşsız ilan ettim. Yaşa göre giyinmeliyim, yaşa göre davranmalıyım gibi sözlerin benim yaşamımda yeri yok. Kendime ve çevremdekilere de bunu aşılamaya çalışıyorum” açıklamasında bulundu.
Oğlu Çağıl’ın, tarzını çok beğendiğini anlatan Yener, şöyle konuştu: “Ablam daha kırk yaşında ama yeğenim bile annesiyle babasına siz yaşlısınız teyzemin çocuğu olacağım diyormuş.”


Etiketler:
Milföy tarzı hamurdan yapılan İzmir'in meşhur böreği hangisidir?
©Copyright 2008 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.