07.10.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 07.10.2017-2:30 A-A+

‘Hayal ettiğim kadınım’

Sanatın her dalında büyüdüğünü söyleyen Özge Borak, “İyilikten beslenen, kendi ayakları üzerinde duran ve hayal ettiğim gibi bir kadınım” dedi

‘Hayal ettiğim kadınım’

‘İstanbullu Gelin’de Begüm karakterini canlandıran Özge Borak, BeStyle dergisine konuştu. Babası Selçuk Borak’la aynı dizide rol alan oyuncu, “Sanatın her dalının içinde büyüdüm. Ailemin desteği her zaman tam oldu. Ve bilirim ki; özellikle bizim meslekte ‘Ben oldum’ dediğin zaman, artık geri gitmeye başladığın andır. O sebeple ailemi hep dinlemişimdir” dedi. 
“İstediğin gibi bir kadın oldun mu?” sorusuna ise Borak, “Okuyan, yazan, fikrini beyan etmekten çekinmeyen, farklı fikirlere açık olan, saygı duyan, dinleyen, mesleği ve işi olan, kendi ayakları üzerinde duran, doğayı, insanları, hayvanları, dolayısıyla kendini de seven, iyilikten beslenen bir kadınım. Evet, mutlaka hatalarım vardır. Ama bir kadının olmasını hayal ettiğim gibi bir kadınım. Ne mutlu bana” diye konuştu. 

‘Kontrollüyümdür’

“Risk yönetiminiz nasıldır?” sorusuna ise oyuncu, “Genel olarak kontrollüyümdür. Panik olmadan, özellikle acil durumlarda yapılabilecek ne varsa, elimden geleni yaparım. Hatta sağlık sektörüne olan alakam, bu sakinliğimi koruyabilme halimden geliyor. Eğitim aldım ve şimdi sertifikalı ilk yardım görevlisiyim” şeklinde konuştu.

Etiketler
Bilgi YarışmasıMuz hangi bölgemizde üretilmektedir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.