19.03.2017 09:45 | Son Güncelleme:

Hayat Bazen Tatlıdır son bölüm ardından 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV ekranında yayınlanan sevilen dizi Hayat Bazen Tatlıdır 21. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Ekrana gelen Hayat Bazen Tatlıdır son bölümde Cerrah ve Hayat evlenmek üzereyken ortaya çıkan sır her şeyi alt üst etti. Hayat'ın yaşadığı hayal kırıklığı ve gözyaşı herkesi duygulandırdı. Peki Hayat Bazen Tatlıdır 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Hayat Bazen Tatlıdır 21. bölümü ile ekrana geldi. Hayat Bazen Tatlıdır'da Sevda ile Koray'ın aşkları gitgide büyürken, Burak ile Gözde'de barışma sinyallerini verdi. Hayat Bazen Tatlıdır'da Cerrah ile Hayat arasındaki durumun nasıl değişeceği ise son bölümde yanıt buldu.. Heyecanla beklenen Hayat Bazen Tatlıdır 22. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı..

HAYAT BAZEN TATLIDIR 21. SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Hayat, Cerrah’ı affedecek mi?

Hayat’ın gerçekleri öğrenmesiyle, Hayat ve Cerrah’ın nikahının seyri değişir! Hayat, gözyaşları içinde nikahtan kaçar. Cerrah büyük sırrı ortaya çıkaranın Koray olduğundan şüphelenir. Şüphelerinde haksız çıkınca sırrı ortaya çıkaran gizemli kişinin peşine düşer! 

Birtanem, Şerif ile düğününde tango yapmak için dans dersi almayı şart koşar! Ancak dersler sırasına ikisi de bu karardan pişman olur! Gözde, Koray ile tiyatro oyunu için prova yaparken Sevda’nın onu kıskanmasından rahatsız olur. Gözde Sevda’nın kıskanmasına son vermek için bir çözüm yolu bulur! Hayat, Çanakkale Şehitleri Anma Günü için 10 B’yi Çanakkale gezisine götürür. Bu geziden çok etkilenen çocuklar, özellikle Hayat Hoca’nın ‘ziyaretten sonra ziyafet’ sözünü yerine getirdiği zaman şaşkına dönerler! Cerrah, Hayat’a kendini affettirmenin yollarını ararken, sonunda bulduğu bir çare ile Hayat’a büyük bir şok yaşatır!

HAYAT BAZEN TATLIDIR 21. BÖLÜM FRAGMANI

HAYAT BAZEN TATLIDIR 21. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0