HEPAR'ın amacı barajı aşmak

MUĞLA ve ilçelerinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Serdar Cebecioğlu, farklı bir siyaset tarzı izledikleri için farklı bir seçmen profilleri olduğunu söyledi.

07 Kasım 2010

Yaşar ANTER/BODRUM (Muğla), (DHA)

Muğla ve ilçelerinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren HEPAR  Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Serdar Cebecioğlu, Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi'nde partililerle toplantı düzenledi. Yaklaşık 100 partilinin izlediği toplantıda konuşan Cebecioğlu, Türkiye genelinde 60 ilde teşkilat kurduklarını söyledi. Cebecioğlu, şöyle dedi:

“Gençlerin yanı sına emekli, asker ve öğretmenlerin umudu olduk. Kirlenmemiş siyaset isteyenlerin birleşmek için karar verdiği parti haline geldik. Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda Cumhuriyet'i yaşatma ve korumak isteyenlerin partisi olacağız. Yaptığımız anket çalışmaları sonucunda, haziran seçimlerinden önce yüzde 7.5'lik oy potansiyeline sahip olduğumuzu gördük. Amacımız barajı aşıp kirlenmemiş siyaset tercihinden yana olanları TBMM’nde temsil etmek.”

Milliyet iPhone uygulaması yenilendi.
Daha hızlı, daha canlı, en güncel! Yenilenen Milliyet.com.tr iPhone uygulamasını hemen indir!
iPad’i unutmadık!
iPad’inize özel Milliyet.com.tr uygulamasını ücretsiz indirmek için tıklayın.Yorum Yaz
20Yorum Başlığı:420Yorum: