19.03.2017 12:53 | Son Güncelleme:

İçerde'nin 27. bölüm ilk sahnesinde beklenmedik olaylar yaşanıyor!

İçerde'nin son bölümü dün akşam ekrana geldi. Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla Pazartesi akşamlarına ismini yazdıran İçerde dizisinde bu hafta, Celal ve Kudret'in kapışması gündeme bomba gibi düştü. Celal'in, Kudret'i canlı canlı tabuta koyarak, gömmesi izleyenleri şoke etti. Son bölümden hemen sonra İçerde'nin 27. yeni bölümünden bir kesit yayınlandı. Dizide beklenmedik olaylar yaşanıyor...

 Ay Yapım imzalı, ekranların reyting rekortmeni dizisi İçerde'de bu hafta Sarp ve annesinin yaşayacağı duygusal anlar ekrana geldi. Yeni bölümde izleyicinin sabırsızlıkla beklediği o sahne gerçekleşti. Füsun anne, oğlu Sarp'ın hala gizli görevde olan bir polis olduğunu Yusuf Müdür'den öğrendi.

İÇERDE SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

FÜSUN ANNENİN GÖZYAŞLARI DİNECEK Mİ?

İçerde'nin yayınlandığı ilk bölümden bu yana Sarp'ın annesi Füsun'un gözyaşları ekran başındaki milyonları derinden etkiliyor. Polis Akademisi'nden mezun olacağı gün oğlunun atıldığını öğrenen Füsun, Sarp'ın Celal'in yanında çalışmaya başlamasıyla büyük bir yıkım yaşamıştı.

Annesine hala polis olduğunu ve amacı kayıp olan kardeşi Umut'u bulmak olduğunu anlatamayan Sarp'ın da içine düştüğü ve susmak zorunda kaldığı anlar izleyicinin unutamadığı sahneler arasında yer aldı.

Yeni bölümde Celal'in tetikçisi olarak suçlanan Sarp'ın hapishaneye girmesi Füsun için son nokta olacak. Gerçekleri öğrenecek olan Füsun'u ve Sarp'ı neler beklediği yeni bölümde ekrana gelecek.

BÖYLE KAPIŞMA GÖRÜLMEDİ!!!

KUDRET CANLI CANLI TABUTTA!

Dizinin yayınlanan yeni fragmanında Celal ve Kudret'in kapışmasının çok sert geçeceği ekrana geldi. Yayınlanan tanıtımda Celal'in, Kudret'i canlı canlı tabuta koyarak, gömmesi izleyenleri şoke etti.

İÇERDE 26. BÖLÜM ÖZETİ

Kudret, Mert’in Celal için çalıştığını düşünüyordur. Emin olmak zorundadır. Celal ve Mert’e bir oyun hazırlar. Sarp’ı, Celal’in karanlık dünyasından kurtarmak isteyen Füsun artık eli kolu bağlı, olanlara seyirci olmak istemiyordur. Celal’in adamlarıyla mahalleye geldiği gün Füsun kendini kaybeder ve Celal’in üstüne yürür. Kudret ve Celal mahallede karşılaşırlar ve birbirlerine gözdağı verirler. Aralarındaki gerilim mahalledeki insanları tedirgin eder. Celal, Kudret’e karşı büyük bir hamle hazırlığı içindedir.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0