Ankara’da Tüm Aile Bireylerini Mutlu Edecek Bir Yaşam Alanı Mümkün Mü?

Mutlu ve güvenli bir yaşam, her aile bireyinin ortak hayalidir. Ancak gündelik yaşamın gerçeklerine bakıldığında tüm aile bireylerini memnun edecek bir yaşam alanı bulmak, özellikle büyük şehirler için genellikle zordur.
Bu şehir bir de Ankara gibi bürokrasisi yoğun bir şehirse çok daha zordur ama imkânsız değildir. Biz böyle bir yer biliyoruz! Tam olarak Ankara'nın yeni yerleşim bölgesi İncek ve Beytepe'nin kesişiminde yer alan bu lokasyonun artılarını sizin için listeledik.

Her yere kolay ulaşım imkânı bulunan bir lokasyon

Metropollerde kaliteli yaşamın, gün içinde trafikte ne kadar süre harcandığıyla doğrudan ilgili olduğunu söylemek pekâlâ mümkün. Tüm aile bireylerinin gün içinde zaman harcadıkları lokasyonlara kolaylıkla ulaşım sağlayabilecekleri bir semtte konut sahibi olmaları, bu anlamda tüm aile bireyleri için büyük önem taşır. Stratejik ve eşsiz konumuyla İncik ve Beytepe, şehrin her noktasına kolay ulaşım imkanlarıyla dikkat çeker. Böylelikle, günün sonunda tüm aile bireyleri bir araya geldiğinde trafiğin verdiği anlamsız yorgunluğu yaşamadıkları için çok daha keyifli paylaşımlarda bulunabilirler.

Tüm aile bireylerine özel yaşam alanı sunan lüks daireler

Her birey, genişliği ne olursa olsun kendine ait bir alanı olsun ister. Yapılan araştırmalar da bunu destekler niteliktedir. Örneğin; kendilerine ait odaları olan çocukların, sabit bir çalışma alanı olamayan çocuklara göre derslerinde çok daha başarılı olmaları da bu sayededir. İncik ve Beytepe'nin kesişiminde konumlanan projede yer alan 2+1'den 5+1'e kadar farklı seçeneklerdeki konut tipleri arasından aileler, ideal yaşam alanlarını kolaylıkla oluşturabilir.

Yazlık sinemadan hobi bahçelerine… Doğada yapılacak tüm aktiviteler burada!

Teknoloji ne kadar gelişmiş olursa olsun, etrafımız ne kadar beton binayla kuşatılmış olursa olsun; bir yanımız hep doğaya dönüktür. Çünkü doğayı dinleyerek yürüyüşler yapmanın veya güzel bir manzaranın verdiği huzurun yerine geçecek bir şeyin henüz icat edilmediğini ve edilemeyeceğini çok iyi biliriz. Hobi bahçelerinden yazlık sinemalara, çocuk oyun sahalarından dinlenme alanlarına kadar doğanın her hâlini burada keyifle yaşamak mümkündür.

Sosyalleşmenin en keyifli hâli…

Kaliteli bir yaşam için gerekli ne varsa bu projede bulursunuz. Açık ve kapalı spor alanları, çocuklar için etüt merkezleri, davet ve toplantı salonları, alışveriş merkezleri ve terapi bahçeleri ile burada tüm aile bireyleri kendini özel hisseder.

Gelecek için ideal bir yatırım

Ankara'nın yükselen değeri olan Beytepe ve yükselen değeri incek'te yatırım yapmak, aynı zamanda geleceğe de yatırım yapmak anlamı taşır. Söz konusu lokasyonların kesişiminde yere alan lokasyonda vade farksız 50 aya varan ödeme planlarıyla satışa sunulan konutlar, ideal bir yaşam alanının yanı sıra ideal bir yatırım aracı olarak da değerlendirilebilir.


Lansmana Özel Fırsatları Kaçırmayın!