İzmir’de Sosyal Bir Yaşam Denince Aklınıza Neler Geliyor?

İzmirli olmak bir başka… Denizi, geçmiş bin yılara uzanan köklü tarihi ve engin kültürüyle her daim farklı ve güzel bu şehrin insanı da bir başka; gülmeyi, eğlenmeyi, dostluğu sever. Hava ister yağmurlu ister güneşli olsun, sevdikleriyle dışarı çıkar, kafeleri, restoranları ve parkları kahkaha sesleriyle doldurur.

Sosyal yaşamın içinde

Martı seslerinin size eşlik ettiği, 7/24 yaşayan İzmir'in en sosyal projesi; sıra dışı mimarisi, modern ve yenilikçi çizgisi, benzersiz sosyal alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness merkezi, tıp merkezi, çocuk oyun alanları, kapalı otoparkı, 5 yıldızlı hizmet anlayışı ve
daha nice benzersiz proje özelliği ile sizleri yepyeni bir yaşama davet ediyor.

Her şey “evinizin” altında!

İzmir'in sosyal yaşam projesi sloganıyla öne çıkan projede bulunan mağazalar, restoranlar, kafeler ve alışveriş merkezleri sizin ve sevdiklerinizin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlandı. Burada sosyal yaşam alanlarında günlük ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilir, gerek ailenizle gerekse misafirlerinizle, doyumsuz lezzetler eşliğinde bol sohbetli ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Sanatla iç içe bir yaşam

Proje, aynı zamanda İzmir'in sosyal yaşam projesi olduğunun da altını bir kez daha çiziyor. 600 kişilik MODDA Sanat & Kültür Merkezi'nin büyüleyici atmosferinde; tiyatrodan, müzikale, stand-up'tan operaya yıl boyunca devam edecek tüm etkinliklere en önden yeriniz hazır.

Çocuklarınız için bilim ve eğlence bir arada

Projede çocuklarınız için parklar, açık ve kapalı yüzme havuzlarından çok daha fazlası var! MODDA Bilim Müzesi; 7'den 77'e bilimi sevdirmek ve özellikle çocukların matematik ve teknoloji gibi alanlarda hayal güçlerini ve merak duygularını harekete geçirmek için tasarlandı. Eski ve yeni teknolojilerin sergilendiği MODDA Bilim Müzesi'nde, yıl boyunca düzenlenecek etkinliklere ve eğitim programlarına katılabilir, aileniz ile birlikte eğlenirken öğrenebilirsiniz.

Mavi İzmir’e layık bir akvaryum kompleksi

Dünyanın dört bir yanından gelen farklı türler ile sualtı dünyasını yakından keşfedeceğiniz MODDA Akvaryum, size yepyeni ve benzersiz bir deneyim sunuyor. Kıyı bölgelerde yaşayan balıklardan, denizlerin karanlık ve soğuk sularında yaşayan gizemli deniz canlılarına kadar birçok tür sizleri engin maviliklerin gizemli ve rengârenk dünyası ile buluşturuyor.

İzmir’in en güzel yerinde

İzmir'in şehir içi ve şehir dışı kesişim yollarının tam ortasında bulunan proje sizlere trafik ve ulaşım sorununun ne olduğunu unutturacak! Kamil Tunca Bulvarı'nda, şehir içi ve şehirlerarası erişimin en önemli noktalarından biri olan İzmir çevreyolu ve otogar bağlantı yolunun kesişme noktasında yer alan proje, yapılması planlanan
Halkapınar – otogar metrosu – ve 7 kilometre uzunluğundaki 6 şeritli Buca uçan yol projesi ile İzmir trafiğine takılmadan istediğiniz yere kısa zamanda ulaşma imkânı sunuyor. İstanbul Otoyolu'nun yanı başında yer alan projeden MOSB yalnızca 9 dakika mesafede.

MODDA Bulvar'da benzersiz fırsatlar sizi bekliyor!

İzmir'in sosyal yaşam projesinde yerinizi almaya ne dersiniz? MODDA Bulvar, lansmana özel 195.000 TL'den başlayan fiyatları, 0,79 faiz ve 48 ay vade fırsatlarıyla sizleri yepyeni, her günü dopdolu ve neşeyle geçecek bir yaşama davet ediyor!