Çok Kısa Sürede Kusursuz Göz Makyajı
Nasıl Yapılır?

Etkili bakışlar, hiç kuşkusuz ki bir kadının en can alıcı kozlarından biri… Anlamlı bakan bir çift göze kim hayır diyebilir ki? Bir de iyi yapılmış bir makyajla bu etkinin iyice arttığını düşünün! “İyi ama kusursuz bir göz makyajı için hiç zamanım yok ki” diyenlerden misiniz? İşte birkaç ipucu…

Öncelikle göz yapınıza uygun olan makyaj stilini belirleyin

Gözün şekli, büyüklüğü, gözler arası mesafe gibi özellikler, makyaj uygulamalarında istenen etkiyi tamamen değiştiren kıstaslardır. “Tarif edildiği gibi yapıyorum ama yine de istediğim etkiyi alamıyorum” mu diyorsunuz? O zaman uyguladığınız stil, göz yapınıza uymuyor demektir. Makyaj uzmanları, her yıl trendleri belirken bütün göz yapılarını dikkate alarak önerilerde bulunur. Göz yapınıza uyan öneriyi dikkate alırsanız daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Kolay kullanabileceğiniz ürünleri
tercih edin

İnce uçlu kalemden daha dolgun görünüm kazandıran maskaraya, likit eyeliner’dan krem göz farına… Kusursuz bir göz makyajı için piyasada sayısız alternatifte ürün var. Ürün tercihi yaparken göz yapınızı ve el hakimiyetinizi dikkate alırsanız makyaj sürenizi de kısaltmış olursunuz.

Makyajınıza taslak oluşturarak başlayın

Göz makyajında tek seferlik hamleler yaparak makyaj tamamlama sürenizi kısaltacağınızı düşüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu çabanın sonunda makyajınızı silip kaç kere yeniden yapmak zorunda kaldığınızı hatırlayın. Öncelikle bir taslak oluşturun ve sonar detaylara geçin. Göreceksiniz ki makyajınız, büyük hareketlerle yaptığınız makyajdan çok daha kısa sürede bitecektir.

Doğru makyaj hileleri hayat kurtarır

Gözlerinizi olduğundan büyük mü göstermek istiyorsunuz? Kaşlarınızla gözleriniz arasındaki mesafe çok mu yakın görünüyor? Peki ya, göz altı morlukları? Hepsinin çözümü var! Doğru ürün tercihiyle profesyonel bir göz makyajını fazla zaman harcamadan tamamlayabilirsiniz.


Kısa sürede hazırladığınız kusursuz göz makyajıyla gün boyu harika görünüyordun. Şimdi artık makyajı çıkarma vakti! Yeni Geliştirilmiş Formülüyle
Neutrogena® Deep Clean® suya dayanıklı göz makyajınızı bile ovalamaya gerek kalmadan nazikçe çıkarır.