Ege

24.06.2012 - 02:30 | Son Güncelleme: 24.06.2012-2:30

İLK KONKART Ayşe Mayda’ya

Konak Belediyesi’nin devrim yaratan hizmeti Konkart projesi uygulanmaya başladı.

Sitene Ekle

İlk Konkart’lar Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan tarafından İzmir’in simge isimlerine verildi. Türkiye’nin ilk kadın Ortodontisti Ayşe Mayda’nın evinde yapılan törene Prof. İstemi Nalbantgil, Emine Nalbantgil, Göztepe’nin efsane futbolcusu Nevzat Güzelırmak, Çamlaraltı Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Engin Dirikal, Avrupa Kickboks Şampiyonu Yeliz Koblay ve Milli Takım Antrenörü Ali Osman Çopur katıldı.
Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, “İlk beş Konkart’ı İzmir’in sembolü değerli kişilere vermek istedik” dedi.

 

Ambulans cebinizde

Türkiye’de ilk kez uygulanan Konkart ile İzmirliler birçok fırsatı ve kolaylığı cebinde taşıyacak. Su ve elektrik tesisatından çilingir hizmetlerine birçok hizmeti sunan Konkart,  çilingire, camcıya ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Acil durumlarda ambulans hizmetinin yanı sıra 7 gün 24 saat tıbbi destek de Konkart ile Konaklılara ücretsiz sunulacak.

 

El emeği ürünler sanat parkında

Güzelbahçe Belediyesi ile Yaygın Eğitimi Geliştirme ve Musiki Derneği’nin işbirliğiyle Yalı Mahallesi’ndeki Flörsheim Parkı’nda her çarşamba günü sanat etkinlikleri düzenlenmeye, çeşitli el sanatları ve hediyelik eşya satışı yapılmaya başlandı. Hediyelik eşyaların yer aldığı 30 stant açıldı. Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce’nin de katıldığı Sanat Parkı’nın açılış töreninde Pusula Dans Grubu’nun genç dansçıları gösteri yaptı.

İZMİR Milliyet


Etiketler:
İlk olimpiyat oyunları nerede düzenlenmiştir?
©Copyright 2012 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.