Kastamonu

Yerel Haber
28 Eylül 2017 - 18:13

İnebolu Kent Müzesini 3 Ayda 13 Bin Kişi Ziyaret Etti

IHA

Kurtuluşa Giden Yolda İnebolu Kent Müzesini 3 ayda 13 bin 827 kişi ziyaret etti.
Kurtuluşa Giden Yolda İnebolu Kent Müzesi, yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini görmeye devam ediyor. İnebolu için büyük önem taşıyan Kurtuluşa Giden Yolda İnebolu Kent Müzesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından özel müze statüsü alarak “Kurtuluşa Giden Yolda, İnebolu Kent Müzesi” adını aldı.
Türkiye’nin birçok ilinden yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgi gösterdiği Kurtuluşa Giden Yolda İnebolu Kent Müzesi, adeta ziyaretçi akınına uğradı. İnebolu’nun değerleriyle ortaya çıkan, halkın destek ve bağışlarıyla şekillenen vatandaşlarında sahiplendiği “Kurtuluşa Giden Yolda, İnebolu Kent Müzesi”, İnebolu’yu ziyaret eden herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. “Kurtuluşa Giden Yolda, İnebolu Kent Müzesi” ziyaretçi defterine göre yapılan istatistik bilgilerine göre, kapılarını ziyarete açtığı 9 Haziran 2017 tarihinden bugüne kadar toplam 13 bin 827 ziyaretçiyi ağırladı.

KastamonuYerel Seçim Sonuçları

Kastamonu Hava Durumu

19°CŞİMDİCUMARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.