İntihar röntgencisi 4 kişiyi öldürmüş!

İnternette tanıştığı insanları intihara sürükleyen ABD’li erkek hemşirenin, kurbanları kendilerini öldürürken onları kamerayla izlediği de ortaya çıktı


İntihar röntgencisi 4 kişiyi öldürmüş!Dinkel’in kurbanlarından biri de Nadia Kajouji (18) olmuş.

DIŞ HABERLER SERVİSİ

Amerikalı hemşire William Francis Melchert-Dinkel’in (46), internet üzerinden çaresiz kişilerle iletişime geçerek onları intihara teşvik ettiği, hatta kurbanlarının intiharını kamera aracılığıyla canlı olarak izlediği ortaya çıktı.
Kendini kurbanlarına genç bir kadın olarak tanıtan, evli ve iki çocuk babası William Melchert-Dinkel, internet üzerinden yaptığı konuşmalarda insanlara ilmeğin gırtlağa nasıl geçirileceğini anlatıyor, bununla da yetinmeyip ani ve bilinçsiz ölüm hakkında detaylar veriyordu. 

Bir de sözleşme yapıyormuş!..
İnternette “Li Dao” takma adını kullanan hemşirenin intihar sözleşmeleri hazırladığı ve Minnesota’da yaşadığı belirlenince yetkililer harekete geçti. Melchert-Dinkel’in, tüm dünyada 100’ü aşkın insanla irtibata geçtiği ve dört kişinin ölümüne neden olduğu düşünülüyor. Minnesota polisinin açıklamasına göre, 2005’te IT teknisyenliği yapan ve kendini asarak intihar eden Mark Drybrough da, Melchert-Dinkel yüzünden öldü.

Milliyet iPhone uygulaması yenilendi.
Daha hızlı, daha canlı, en güncel! Yenilenen Milliyet.com.tr iPhone uygulamasını hemen indir!
iPad’i unutmadık!
iPad’inize özel Milliyet.com.tr uygulamasını ücretsiz indirmek için tıklayın.Yorum Yaz
20Yorum Başlığı:420Yorum: