İstanbul

Yerel Haber
01 Eylül 2015 - 17:22

‘İYİ BAK KENDİNE’ ÖNÜMÜZDEKİ SEZON YENİ BİR İSME EMANET

IHA

Ruh ve beden sağlığına ilişkin merak edilen konuların ele alındığı ’İyi Bak Kendine’ programı, yeni yayın döneminde Şaban Özdemir’in sunumuyla Ülke TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.
Ruh ve beden sağlığına dair merak edilen konuların ele alındığı ’İyi Bak Kendine’ programı, yeni yayın döneminde Şaban Özdemir’in sunumuyla ekrana gelecek. Uzman isimlerin katılımıyla gerçekleşecek program yeni yayın döneminde de Ülke TV ekranlarında yayınlanacak. Türkiye’nin koruyucu ruh sağlığı programı olan İyi Bak Kendine’nin yeni sezondaki ilk yayını 5 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek ve program her cumartesi seyirciyle buluşacak. Daha önce Uğur Canbolat’ın sunumuyla ekranlara gelen, bu sezon Şaban Özdemir’in hazırlayıp sunacağı programda psikoloji, psikiyatri ve nörolojiye dair sorular multidisipliner bir anlayışla yanıt bulacak.
Aralarında Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın da bulunduğu, Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi’nin akademik ve uzman kadrosunun da katılımıyla gerçekleşecek programda ruh ve beden sağlığına dair bilinmeyenler masaya yatırılacak ve bilinmeyenlere ışık tutulmaya çalışılacak.

İstanbulYerel Seçim Sonuçları

İstanbul Hava Durumu

12°CŞİMDİSALI
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.