İngiltere’de popüler olan “That Girl London”ın kurucusu Christina Howells’dan fitness dersi almak, “The Detox Kitchen Bible”ın yazarı ve beslenme uzmanı Rob Hobson ile dengeli beslenmeye yönelik bir sohbete katılmak, doğru nefes alabilmek için nefes terapisini deneyimlemek, dans terapisi ile dansın vücuttaki rahatlatıcı etkisini keşfetmek, mandala workshop’ı ile renkli dairelerin arasında yolculuğa çıkmak isterseniz Hillside Beach Club’da kendinizi iyi hissedeceğiniz büyülü bir hafta sizleri bekliyor.
  

Yeniliklerin öncüsü Hillside Beach Club, 8-14 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek İyi Hissetme Haftası’yla (Feel Good Week) misafirlerini çok daha iyi hissettirmeye hazırlanıyor. Bedenini ve ruhunu dinlendirmek, hayatın karmaşasından uzaklaşarak bambaşka bir nefes almak isteyenler İyi Hissetme Haftası’na özel hazırlanan dersler, terapiler ve aktivitelerle tazelenecek. Bu yıl İyi Hissetme Haftası çerçevesinde misafirler yoga dersleri, nefes ve dans terapilerinin yanı sıra koku, juice, mandala ve terrarium workshop’larıyla yeni deneyimler yaşayacak. Misafirler iyi hissetmenin yollarını uzmanlar eşliğinde yapılan etkinliklerle keşfedecek.

İyi Hissetme Haftası’nın en özel etkinliklerinden biri olan workshop’larda misafirler eğlenerek öğreniyor. Koku atölyesi ile misafirler, kokuların gizemli dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkacak. Doğadaki bitkilerin cam vazoların içine en estetik haliyle sığdırıldığı terrarium workshop’la misafirler sıradışı bir hobi edinecek. Renklerin büyüsüyle ruhunu dinlendirmek isteyenler mandala’ya ilişkin tüm merak ettiklerini öğrenirken farklı bir meditasyon deneyimi yaşayacak. İsteyen misafirler sağlıklı beslenmede son dönemin yükselen değeri juice yapımını de yine bu keyifli workshop’larda öğrenebilecek. 

Hillside Beach Club’ın bu yılki yeniliklerinden biri “For Wellness Lovers” büfesi… Son dönemin yükselen beslenme trendlerini tercih edenlerin vazgeçilmezi olacak For Wellness Lovers büfesi Hillside lezzetiyle taçlanıyor. Hillside Beach Club’ın usta aşçılarının hazırladığı farklı ama bir o kadar da sağlıklı ve lezzetli ürünlerin yer aldığı For Wellness Lovers büfesi, yeni tatlar keşfetmek isteyenleri de bekliyor. 

İyi Hissetme Haftası ile günün her anını istediğiniz şekilde değerlendirebileceğiniz bir program Hillside Beach Club’da sizleri bekliyor. İster günün farklı saatlerinde planlanan derslere katılarak bedeninizi dinlendirin, ister denizin ve güneşin keyfini çıkardıktan sonra workshoplara katılarak eğlenirken öğrenebileceğiniz anların tadını çıkarın. Bu hafta içerisindeki tüm kontrolü kendinize ayırın ve mutlu olmak için planlarınızı yapın.