16.04.2018 - 15:31 | Son Güncelleme: 16.04.2018-16:15 A-A+

Kalben müziği bırakma noktasına geldi

Menajerlik payının yüzde 50 gibi aşırı fahiş olması iddiasıyla sözleşmesini fesheden şarkıcı Kalben'e eski menajeri tarafından açılan 200 bin liralık tazminat davasının görülmesine devam edildi.

Kalben müziği bırakma noktasına geldi

İHA

İstanbul 2’inci Fikri ve Sınai Hakları Hukuk Mahkemesinde görülen duruşmaya müşteki Engin Akıncı ve avukatları katılırken davacı ve davalı tarafından tanıklar dinledi. 

Duruşmada dinlenen Kalben’in ağabeyi Murat Sağdıç, “1 yıl öncesi döneminden bizden para talebi olmuştu ve o sıralar kalben mutsuzdu. Bizler ailesi olarak bu durumu sorgulamak istedik. Bizlere herkesten çok çalıştığını ve herkesten az kazandığını bunun ise adil olmadığını söyledi. Kalben yaptığı araştırmalara da küçük yüzdelerle çalışırken kendisinin büyük bir yüzde alınmasını sorguladı. Kalben mutsuzdu ve müziği bırakma noktasına gelmişti ben Kalben’in kazancını bilmiyorum ancak normalde yüzde 10 ve 15 menajerlik payı kesilirken benden yüzde 50 kesiyorlar diye Kalben bana sızlandı" açıklamalarında bulundu.

Ara kararını açıklayan mahkeme, dosyada eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi. 

Bilgi YarışmasıGüneş etrafında dönen cisimlere ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Futbol hangi ülkenin icat ettiği bir spordur?
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.