Karabük

Yerel Haber
07 Ağustos 2015 - 14:40

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ DEMİR ÇELİK ENSTİTÜSÜNDEN ÇIKARMA

IHA

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Demir Çelik Enstitüsü Müdürü Yrd. Doç. Dr. Memiş Işık ve yanındaki heyet Karabük’te bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Karabük Üniversitesi (KBÜ) Demir Çelik Enstitüsü Müdürü Yrd. Doç. Dr. Memiş Işık, Enstitü Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Yasin Kanbur ve Enstitü Sekreteri Hilmi Acar Üniversite-Sanayi iş birliği artırma amaçlı ziyaretlerinde Kardemir A.Ş. Genel Müdürü Uğur Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Üniversite-Sanayi diyaloğunu daha da sağlamlaştırmak için yapılan ziyaretin ardından Karabük Üniversitesi (KBÜ) Demir Çelik Enstitüsü Müdürü Işık, Enstitü Müdür Yardımcısı Kanbur ve Enstitü Sekreteri Acar Kardemir A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve İş adamı Mutullah Yolbulan’ı ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler. Kardemir A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve İş adamı Mutullah Yolbulan’ın sonrasında ziyaretlerine devam eden heyet en son Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret etti.
Ziyaretler iyi dilek ve temennilerle sona ererken Üniversite-Sanayi işbirliği çerçevesinde yapılan ziyaretlerin devam edeceği belirtildi.

KarabükYerel Seçim Sonuçları

Karabük Hava Durumu

24°CŞİMDİÇARŞAMBA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.