Mersin

Yerel Haber
03 Ocak 2018 - 16:37

Kargıpınarı Sanayi Sitesinde Asfalt Çalışması Tamamlandı

IHA

Erdemli Belediyesi’ne bağlı Kargıpınarı Mahallesi’ndeki sanayi sitesinde asfaltlama çalışmalarının tamamlandığı bildirildi.
Erdemli Belediyesi’nden yapılan açıklamada, kent merkezinde yürütülen çalışmaların, kentin en uzak noktalarına kadar eşit şekilde ulaştırıldığı belirtildi. Çalışmalar kapsamında, Kargıpınarı Sanayi Sitesindeki yollarında asfaltlanarak hizmete sunulduğu kaydedildi.
Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, küçük esnafın bu ülkenin lokomotifi olduğunun altını çizerek, Erdemli ekonomisine olan katkılarının da unutulmaması gerektiğini söyledi. Esnafların isteklerinin kendileri için baş tacı olduğuna vurgu yapan Tollu, esnaflara yönelik yapılan hizmetin önemine değindi. Esnaf ve sanatkarın çok önemli bir yeri olduğunu ifade eden Tollu, esnaflığın tarihin en eski zamanlarından bu güne Türk toplumunda kabul gören bir müessese olduğunu kaydetti.
"Biz Erdemli Belediyesi olarak esnaflarımızın emrine amadeyiz" diyen Tollu, “Ülkemizin ilerlemesi, gelişmesi için büyük gayret sarf eden esnaflarımız bizim gözbebeğimizdir. Sanayi esnafımızı önemsiyoruz. Çünkü sanayi esnafımız ilçemizin olduğu kadar ülke ekonomimize de canlılık katıyor. Ekonomimize ciddi anlamda katkıda bulunuyor. Esnafımızın ilerlemesi, gelişmesi, sorunlarının giderilerek çözüm bulunması konusunda 7 gün 24 saat yanlarındayız" dedi.

Etiketler: Mersin Haberleri
MersinYerel Seçim Sonuçları

Mersin Hava Durumu

20°CŞİMDİSALI
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.