Diyarbakır

Yerel Haber
09 Şubat 2018 - 11:22

Kaymakam Yazıcı Mehmetçikleri Mevzilerinde Ziyaret Etti

IHA

Diyarbakır Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı beraberinde kaymakamlık ve belediye çalışanları ile Hani ilçe sınırları içerisinde bulunan Ovalı Mezrası mevkisinde yer alan Jandarma Komando Tabur Komutanlığının operasyon görev üs bölgesinde konuşlu bulunan Mehmetçiği ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı ve beraberindeki heyet askeri üs bölgesinde bulunan mevzileri tek tek gezerek, askerlerle ve güvenlik korucuları ile sohbet etti. Kaymakam Yazıcı, devletin birliği, bütünlüğü ve asırladır var olan kardeşliğin tesisi ve devamı için gece gündüz demeden çalışan askerleri, güvenlik korucularını ve polisleri yaptıkları bu kutsal ve cansiperane görevden dolayı tebrik ve takdir ettiğini belirtti. Yazıcı, “Bu şirin ve köklü ilçemizde vatandaşlarımızın huzur ve mutluluk içerisinde hayatlarını devam ettirdiklerini memnuniyetle müşahede ediyoruz. Devlet olarak her zaman vatandaşlarımızın yanındayız, arkasındayız, güvenlik ve esenliklerinin teminatıyız. Bir ve beraberiz. Devletimizin birliğine, dirliğine ve kardeşliğimize karşı yürütülen fitne ve fesat oyunlarına karşı uyanık olalım” dedi.
Kaymakam Yazıcı ve beraberindeki heyet, üs bölgesindeki incelemelerinin ardından ilçe merkezine döndü.

DiyarbakırYerel Seçim Sonuçları

Diyarbakır Hava Durumu

6°CŞİMDİCUMARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.