12.04.2016 10:17 | Son Güncelleme:

Kehribar 5. yeni bölüm fragmanında nefesler tutuldu-İzle

Kehribar dizisi izleyenlerine heyecan dozu yüksek bölümlerle gelmeye devam ediyor. ATV'nin başarılı dizisi Kehribar'ın bu hafta yayınlanacak bölümü yine izleyenleri soluk soluğa bir maceraya sürükleyecek. İşte Kehribar 5. bölümden fragman ve detaylar..

Kehribar yine izleyenleri ekranlara kilitlemeye geliyor. Atv ekranının sevilen dizilerinden olan Kehribar 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları ekrana gelen yayınlanan her yeni bölüm ile büyük ilgi gören Kehribar 5. bölüm fragmanında savaş başlıyor. Kehribar 5. bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde...

KEHRİBAR 5. Bölüm Özeti

15 Nisan 2016, Cuma 20:00

Sessiz, sakin, kendi deminde yaşayıp giden Orhan Yarımcalı'nın, Almanya'dan yirmi yıl sonra memleketine dönüşünü, çektiği hasretlik, sevdiklerinden uzak kalmasına sebep kin ve bitmeyen öfkenin hikâyesi Kehribar... Nam-ı diğer "Yarımcalı Orhan"ın Türkiye'nin en meşhur kabadayılarından biri olma hikayesi. İlk ve tek aşkı Leyla'dan ayrı yaşadığı yirmi yıl boyunca, kendi içine kapanıp, bir gün içinde ki yalnızlıktan geri dönüşünün hikâyesi Kehribar. Çok yakında izleyici ile buluşmaya hazırlanan dizide ayrıca Özge Özder, Aslıhan Güner, Nazmi Kırık, Fırat Altınmeşe, Yağmur Aydan, Aslıhan Güner, Umut Karadağ, Ahmet Uz, Sibel Taşçıoğlu ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor.

KEHRİBAR 5. BÖLÜM FRAGMANI -İZLE

KEHRİBAR 4. SON BÖLÜM ÖZETİ

Orhan canı pahasına da olsa, sevdiğini, Leyla'yı ateşin içinden, ölümün pençesinden çıkarmak için çabalar. Ona pusu kuranları, Leyla'yı ölüm döşeğine yatıranları bulmak için yemin eder. Ölüm, Leyla'nın ve Orhan'ın yanı başında gezmektedir. Musa ve Cemil ise, kurdukları hain pusunun izlerini silmek için çabalarlar. Orhan, döndüğünden beri üst üste gelişen olaylar sonunda polisin de dikkatini çekmiştir.

KEHRİBAR 4. BÖLÜM TIKLA İZLE

KEHRİBAR HAKKINDA

Sessiz kendi halinde yaşayan Orhan Yarımcalı Almanya'dan 20 yıl sonra geri dönüşün, çektiği hasretlik, sevdiklerinden uzak kalmasının nedeni olan kin ve nefret barındıran bir hikayedir Kehribar. Nam'ı diğer Yarımcalı Orhan'ın Türkiye'nin en meşhur kabadayılarından biri olma hikayesidir diğer taraftan. Yarımcalı 20 yıl aşkı Leyla'dan uzak kalmış ve bir gün içinde ki yalnızlıktan geri dönün hikayesi anlatılmaktadır.

Yapımcı : Süreç Film
Yönetmen : Yıldız Hülya Bilban
Senaryo : Sinan Tuzcu ve Ali Aydın
Oyuncular : Gürkan Uygun (Orhan Yarımcalı), Ayça Varlıer (Leyla Bozoğlu), Necip Memili (Musa Bozoğlu), Özge Özder (Adile Genştald Yarımcalı), Aslıhan Güner (Bahar Bozoğlu), Fırat Altunmeşe (Kemal Bozoğlu), Yağmur Aydan (Meltem Yarımcalı)
Ölesiye aşık olan iki genç; Orhan ile Leyla'nın araya giren yirmi yılını ve sonrasında yaşanacakları konu alan dizinin başrollerini Gürkan Uygun, Ayça Varlıer ve Necip Memili paylaşıyor. Sürükleyici bir aşk hikâyesini anlatacak olan Kehribar'ın yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu, yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban, senaryosunu ise Sinan Tuzcu ve Ali Aydın'ın üstleniyor.

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy5