Ankara

Yerel Haber
12 Kasım 2015 - 16:01

KİTAP KURTLARI ETKİNLİĞİ YENİDEN BAŞLADI

IHA

Kızılcahamam İlçe Halk Kütüphanesi Müdürlüğü’nün 2012 yılından bu yana her ay düzenlediği ayın kitap kurtları etkinliği, kütüphane otomasyon sisteminin değişmesi sebebiyle 2014 yılında kesintiye uğramasının ardından tekrar başladı.
Sistemin düzelmesi neticesinde tekrar başlayan kitap kurtları etkinliğinde en çok kitap okuyan yetişkin, lise, ortaokul ve ilkokul düzeyindeki okuyucular tespit edildi. Yapılan istatistik sonucunda yetişkinler düzeyinde 11 kitapla emekli veteriner Ahmet Şafak, liseler düzeyinde 7 kitapla Anadolu Lisesi öğrencisi Gamze Atlan, ortaokullar düzeyinde 35 kitapla Çağatay Ortaokulu öğrencisi Nisa Ece Çelebi, ilkokullar düzeyinde 32 kitapla Kazım Karabekir İlkokulu öğrencisi Osman Efe Çelebi 1 ay içerisinde en çok kitabı okuyarak “Ekim Ayı Kitap Kurdu” oldular. Dereceye girenler Kitap Kurdu Belgesi, dergi ve çeşitli hediyeler ile ödüllendirildi.

AnkaraYerel Seçim Sonuçları

Ankara Hava Durumu

-1°CŞİMDİSALI
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.