TeknolojiRSS
10.04.2014 - 11:33 | Son Güncelleme: 10.04.2014-12:04

Kızılelma 13. Bölüm İzle (Kızılelma Yeni Bölüm İzle)

Dün akşam TRT 1'de ekranlara gelen Çarşamba gününün fenomen dizisi Kızılelma yeni bölümünü kaçırdıysanız haberimizdeki linki tıklayarak izleyebilirsiniz. Kızılelma 13. bölümde neler oldu? Ayrıntılar Milliyet.com.tr'de Kızılelma 13. Bölüm İzle (Kızılelma Yeni Bölüm İzle)

Sitene Ekle
Kızılelma 13. Bölüm İzle (Kızılelma Yeni Bölüm İzle)

Dün akşam TRT 1'de ekranlara gelen Çarşamba gününün fenomen dizisi Kızılelma yeni bölümünü kaçırdıysanız haberimizdeki linki tıklayarak izleyebilirsiniz. Kızılelma 13. bölümde neler oldu? Ayrıntılar Milliyet.com.tr'de Kızılelma 13. Bölüm İzle (Kızılelma Yeni Bölüm İzle)

Kızıl Elma yeni bölüm fragmanından ve Kızıl Elma 13. bölüm özetinden Kızıl Elma yeni bölüm hakkında ipuçları elde edebilirsiniz. TRT1 ekranlarında yayınlanan Kızılelma dizisi 13. bölüm fragmanı yayınlandı.  Kızılelma 13. bölüm fragmanı sitemizden izleyebilirsiniz. Kızılelma dizisi 13. bölüm fragmanı izle. Ayrıntılar Milliyet.com.tr'de (Kızılelma son bölüm izle)

TRT 1'in yeni dizisi Kızılelma  13. Bölümüyle ekranlara geldi. Kızılelma 13. Bölüm fragmanı izle. Kızılelma 13. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılelma 13. Bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır.

Kızılelma dizisi 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Kızılelma dizisi 13. bölüm fragmanı 9 nisan çarşamba akşamı TRT1'de Kızılelma 13. bölüm fragmanı sitemizden izleyebilirsiniz.

KIZILELMA 13. BÖLÜM TIKLA İZLE


Bu ülke artık asla kendi evinde çıkacak yangını kabul edemez Türkiye yangın nerdeyse oraya gidecek ve o ateşi orada boğacak. Somali’de T.C. Mogadişu Büyükelçiliği’ni canları pahasına koruyan Murad Altay ve arkadaşları, görevlerini başarıyla tamamlayarak İstanbul’a dönerler. Ancak durup dinlemek için hiç vakit yoktur; çünkü Türkiye’yi bekleyen tehlike çok büyüktür ve bunun şifrelerini çözmek için şimdi ellerinde bir fırsat vardır. Somali’deki çatışmada ele geçirilen Azzam, sorgulanmak üzere birime getirilmiştir. Konuşmamak için direnen Azzam’ı kendi yöntemleriyle konuşturmayı başaran Murad Altay, Türkiye’nin yeni bir terörist yapıyla karşı karşıya olduğunu öğrenir. Bu yapının hedefinde, parçalanmış ve güçsüz bir Türkiye vardır... Türkiye’nin kendi hikayesini, ilk kez bir “Türk ajan dizisi”yle ekranlara taşıyan “KIZILELMA”; izleyiciyi ekran başına kilitleyecek yeni bölümüyle 9 Nisan 2014, Çarşamba akşamı saat 19:55’te TRT 1’de! Kızılelma 13. bölüm fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

KIZILELMA 13. BÖLÜM FRAGMANI TIKLA İZLETRT'de ekranlara gelen Kızılelma 12. bölüm ile izleyiciyi yine ekrana kilitledi. Aksiyonun dozu hiç düşmeyen Kızıl Elma 12.yeni bölümünde neler oldu? Kızılelma dizisi yeni bölümüyle yine büyük bir heyecana sahne oldu. Kızılelma 12. bölüm ve dahası Milliyet.com.tr'de Kızılelma 12.son bölüm izle (Kızılelma son bölüm kesintisiz izle)

Kızılelma izle. Kızıl Elma yeni 12. bölüm ile ekranlara geldi.Kızılelma 12. bölüm izle. Kızılelma 12.yeni bölüm fragmanı izle.  Kızılelma 12. bölüm fragmanı izleyiciyle bu akşam buluşacak. Kızılelma 12. bölüm, Çarşamba akşamı TRT'de olacak.

Türk ajan dizisi olan Kızıl Elma yeni 12. bölüm bu akşam burdan canlı olarak izleyebilirsiniz. Kızılelma 12. bölüm ile izleyiciyi ekrana kilitleyecek.  Kızıl Elma 12.yeni bölüm fragmanı  burdan izleyebilirsiniz.

KIZILELMA 12.BÖLÜM TIKLA İZLE

KIZILELMA 12. BÖLÜM FRAGMANI İZLE 

Kızılelma 11. bölüm izleyiciyle buluştu. Kızılelma dizisi yeni bölümüyle yine büyük heyecana sahne oldu. Kızılelma 12. bölümü izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız.

TRT 1 ekranlarının aksiyon dolu dizisi Kızıl Elma yeni bölümünde şok gelişmeler yaşandı. Kızıl Elma 11. bölümde aksiyonun dozu hiç düşmedi. Türk ajan dizisi olan Kızıl Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kızıl Elma 11. bölümde Milli İstihbarat radikal kararlar alıyor. Bu kararları uygulamaya başlıyor. Kızıl Elma 11. bölüm fragmanını aşağıda paylaştık. Kızıl Elma yeni bölüm fragmanından ve Kızıl Elma 11. bölüm özetinden Kızıl Elma yeni bölüm hakkında ipuçları elde edebilirsiniz. Yapımcılığını ve yönetmenliğini Osman Sınav'ın yaptığı Kızıl Elma yeni bölümü ile 26 Mart Çarşamba izleyici karşısına çıkacak.

Kızıl Elma yeni bölümde birbirinden şok gelişmeler yaşancak. Kızıl Elma 11. bölüm fragmanı ve Kızıl Elma yeni bölüm özeti haberimizde yer almaktadır.

Kızılelma 11. bölüm yayınlandı. TRT'nin sevilen dizisi Kızılelma, yeni bölümüyle yine nefes kesti. İzleyiciyi ekran başına kilitleyen Kızılelma yeni bölümde, yine birbirinden ilginç gelişmeler yaşandı.

Kızıl Elma 11. Bölüm Fragmanı:Kızılelma 11. bölüm de, Somali’de T.C. Mogadişu Büyükelçiliği’ni canları pahasına koruyan Murad Altay ve arkadaşları, görevlerini başarıyla tamamlayarak İstanbul’a dönerler. Ancak durup dinlemek için hiç vakit yoktur; çünkü Türkiye’yi bekleyen tehlike çok büyüktür ve bunun şifrelerini çözmek için şimdi ellerinde bir fırsat vardır. Somali’deki çatışmada ele geçirilen Azzam, sorgulanmak üzere birime getirilmiştir. Konuşmamak için direnen Azzam’ı kendi yöntemleriyle konuşturmayı başaran Murad Altay, Türkiye’nin yeni bir terörist yapıyla karşı karşıya olduğunu öğrenir. Bu yapının hedefinde, parçalanmış ve güçsüz bir Türkiye vardır.

Kızılelma 10. bölümde, T.C. Mogadişu Büyükelçiliği’ni korumak üzere yola çıkan, Murad Altay’ın başında olduğu altı kişilik özel ekip cehennemin ortasında kalıyor! İstanbul biriminden, Murad Altay’ın başında olduğu altı kişilik özel bir ekip, Somali’deki T.C. Mogadişu Büyükelçiliği’ni korumak üzere yola çıkarlar.

Kızılelma 10. bölümde, Karşılarında Türkiye Cumhuriyeti’ni Somali’den çıkarmaya kararlı, acımasız, büyük ve güçlü bir terörist grup vardır. Cehennemin ortasında kalan Murad Altay ve arkadaşları için şimdi yapılacak tek şey, Somali’deki bir avuç vatan toprağını ve dalgalanan Türk Bayrağını canları pahasına savunmaktır. Diğer taraftan, İstanbul biriminde gergin bekleyiş devam ederken; Meryem Kadıoğlu’na Yusuf Emre’den gelen bir mektup, Meryem’in kafasındaki Murad’la ilgili bütün soruların cevabı olur.

KIZILELMA 9. BÖLÜM ÖZETİ

Kızılelma 9. bölümde Murad ve Zeynep, başbakana yapılacak suikasti engellemek için zamana karşı yarışırken; Elsa hedefine kitlenmiş, parmağını tetiğe basmak üzeredir. Murad, bu oyunu çözmek için çok hızlı bir plan yaparak kendi canını tehlikeye atar. Diğer taraftan McNamara, Türkiye’den kaçmak için son hazırlıklarını yapar ve havaalanına gitmek üzere yola çıkar ama yolda onu bekleyen bir sürpriz vardır. Bu sürpriz, McNamara’nın bütün planını altüst eder...

KIZILELMA 7. BÖLÜM ÖZETİ

Kızılelma 7. bölümde, Murad Altay, Şeker’i kurtarmak için Velid’le son pazarlığını yapar, ama Velid çok kararlıdır. Diğer taraftan, McNamara’nın planladığı kıyamet gününün asıl hedefinin ne olduğunu anlayan Murad, geri dönülmez bir yola girer. Meryem ise, Murad için hayati bir kararın altına imza atar. Bu karar, birimde büyük huzursuzluk yaratır.

Kızılelma 7. bölümde, Zeynep ve Hasan’ın ısrarlarına rağmen Meryem, kararından dönmez. Diğer taraftan McNamara’nın planladığı kıyamet gününün asıl hedefinin ne olduğunu anlayan Murad geri dönülmez bir yola girer. Türkiye’nin kendi hikayesini, ilk kez bir “Türk ajan dizisi”yle ekranlara taşıyan “KIZILELMA”; izleyiciyi ekran başına kilitleyecek yeni bölümüyle 26 Şubat 2014, Çarşamba akşamı saat 19:55’te TRT 1’de

Kızılelma yeni bölümde, Teşkilatın İstanbul birimi, Mcnamara’nın Türkiye’deki diğer faaliyetlerini araştırmak için teknik takip başlatır. Bu takiple Mcnamara ve temsil ettiği uluslararası gücün, Türkiye üzerinde çok tehlikeli bir hedefe doğru ilerlediği ortaya çıkar.

KIZILELMA 5. BÖLÜM ÖZETİ

Kızılelma 5. bölüm izleyiciyle buluştu. TRT'nin sevilen dizisi Kızılelma yine ekran başına kilitledi. Kızılelma dizisinin yeni bölümünde, istihbarat teşkilatına kurulan tuzağı bertaraf etmek için harekete geçen Murad Hasan ve Zeynep öldürüldüğü söylenen El Maruf’u sağ olarak Beyrut’tan alıp Türkiye’ye gelirken yolda büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalırlar.

Kızılelma 5. bölümde, zaman hızla ilerlerken Hasan, Velid’in rehin aldığı çocuklarını kurtarmak için ne yapacağını düşünmeye çalışır, köşeye sıkışmıştır. Ama hiç beklemedikleri bir müdahale olur ve yolda onları bekleyen diğer tehlikeye karşı amansız bir takip başlar.

Kızılelma 5. bölümde, Teşkilatın İstanbul birimi, Mcnamara’nın Türkiye’deki diğer faaliyetlerini araştırmak için teknik takip başlatır. Bu takiple Mcnamara ve temsil ettiği uluslararası gücün, Türkiye üzerinde çok tehlikeli bir hedefe doğru ilerlediği ortaya çıkar.

KIZILELMA 4. BÖLÜM ÖZETİ

Kızılelma yeni bölümde, Meryem’in hamlesiyle Zeynep’e ulaşan Murad, onu sağ kurtarmak için son kozunu oynar. Diğer taraftan Velid ve Uzi, attıkları her adımda karşılarında Türk istihbaratını bulur ve bu durum onların bütün planlarını suya düşürür; ancak devreye uluslararası bir gücün girmesiyle Milli İstihbarat Teşkilatı’na büyük bir tuzak kurulur.

Kızılelma 4. bölümde, Bu tuzakta, Irak’taki iç savaşı körükleyecek uluslararası bir cinayette oklar, teşkilatı göstermektedir. Teşkilatın İstanbul biriminde bu tuzağın şifrelerini çözmek için ekip geceli gündüzlü çalışırken, Zeynep’in sürpriz tanıklığı Meryem’i önemli bir karar almaya zorlar. Bu kararda Murad’ın gözü karalığı, zekası ve sorunları çözmekteki pratikliği etkili olur. Şimdi Murad, Hasan ve Zeynep’i çok önemli ve tehlikeli bir görev beklemektedir...

KIZILELMA 3. BÖLÜM ÖZETİ

Kızılelma 3. bölümde, Türkiye’de nefret operasyonları yaparak halkı germek ve güvensizlik oluşturmak için harekete geçen Velid ve onun bağlı olduğu uluslararası odaklar, eşzamanlı olarak düzenlenen suikast ve polis servisine yaptıkları saldırının ardından okul bombalama eylemiyle bu hedefine ulaşmayı amaçlamıştır. Murad ve Hasan’ın zamanında müdahalesiyle okul bombalama eylemi büyük kayıplar verilmeden atlatılır.

Eylemin tek kaybı olan küçük kız çocuğu Murad’ın kollarında can verdiğinde, bu eylem Velid ve Uzi için sonun başlangıcı olur.

Kızılelma 3. bölümde, Murad artık pimi çekilmiş bir bombadır ve hiçbir engel, bu adamları yakalamak için onu durdurmaya yetmeyecektir. Diğer taraftan, Meryem Hanım ve teşkilat, saldırıların kaynağına ulaşmak için yeni planı devreye sokar. Bu plan herkes için sürpriz olacaktır.

Kızılelma yeni bölümdü, Zeynep ise ülkesine dönmek için hazırlıklar yaparken büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. Murad, hem Velidlere ulaşmak, hem de Zeynep’i kurtarmak için son kozunu oynar.

KIZILELMA 2. BÖLÜMDE NE YAŞANDI

Kızılelma yeni bölümde, Murad Altay, Hasan Kırımlı ve Zeynep Gevher, düştükleri ölüm kapanından çıkmaya çalışır. Teşkilat, bu yeni tehlikenin şifrelerini çözmeye uğraşırken, İstanbul’da ardı ardına saldırılar ve terörist eylemler başlar.

Kızılelma 2. bölümde, Zeynep’in sahip olduğu bilgi ise bunların daha başlangıç olduğu ve hedefin çok daha büyük olduğu doğrultusundadır. Murad ve Hasan’ın yapılacak bu eylemi önlemek için çok az vakti kalmıştır. Ve şimdi Teşkilat, bir kez daha zamana karşı yarışacak, büyük sınavlarından birini daha verecektir.

KIZILELMA DİZİSİNİN KONUSU

Türkiye'nin MİT'i konu alan ilk dizisi, hikayesi istihbarat savaşları etrafında şekillenen Osman Sınav imzalı “Kızılelma” dizisinde, Furkan Palalı, Pelin Akil, Zeynep Eronat, Erdal Cindoruk ve Miraç Eronat başrolleri paylaşıyor.

Kızılelma dizisinde, Murad Altay, Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milletine hizmet etmeye, çıkarlarını savunmaya ve her türlü saldırıya karşı korumaya and içmiş genç bir MİT mensubudur. Tam da Murad Altay’ın Türk bayrağı, silah ve Kur’an üzerine yemin ettiği sıralarda uluslararası karanlık bir odak, hedefinde Türkiye olan tüyler ürpertici bir komploya start verir. Şimdi hem Murad, hem de Türkiye, daha önce görülmemiş bir saldırının karşısındadır..

Kızılelma dizisinde, artık kaybedilecek çok şey vardır ama kazanmak, sadece bir avuç vatanseverin ölüme karşı yürümesiyle mümkündür.
Kızılelma dizisinde, Türkiye, ya korkunç bir kaosun içine yuvarlanacak ya da bu kavgadan bir kez daha başarıyla çıkarak kendi millî amacına, kendi KIZILELMA’sına ulaşacaktır. Artık silahlar, onlara sahip olması gerekenlerin elinde!


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Kız Kulesi İstanbul'un hangi semtindedir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX