Cafe

08.07.2008 - 01:00 | Son Güncelleme: 08.07.2008-19:26

Klibinde kaçma ihtiyacını anlattı

Sertab Erener, “Hayat Beklemez”in klip çekiminde “15 yıldır ilk kez klip hakkında fazla bir şey bilmeden geliyorum” dedi

Sitene Ekle
Klibinde kaçma ihtiyacını anlattı

ECE GİZEM ŞAHİN

Sertab Erener, bir Sezen Aksu şarkısı olan “Hayat Beklemez”in klibini önceki akşam Bahçeşehir Mamaza Cafe’de çekti. Klibin yönetmenliğini Murad Küçük üstlendi. Erener çekimler öncesinde, “15 yıldır klip çekiyorum, ilk kez klip hakkında fazla bir şey bilmeden geliyorum. Hayat Beklemez şarkısında herkesin hapsolduğu dünyadaki kaçma ihtiyacını resmediyoruz. Klipte ben de konserden tüyüyorum ve tekrar bu insanlarla parkta buluşuyoruz” dedi.
Kendisinin de Bodrum’a kaçarak huzur dolu olmasını uzak yaşamasına bağlayan ünlü popçu “Ben Sertab Erener’i dışarıdan seyrediyorum. Kendi hayatımda oyuncuyum. İçsel yolculuklarla rahatlıyorum, meditasyon yapıyorum. Yalnızlığa da ihtiyacımız var” dedi. 
Erener, ekim ayında da Otobiyografi adını verdiği bir DVD çıkaracağını söyledi. “DVD’de Sezen Aksu, Demir Demirkan, Nil Karaibrahimgil ve Levent Yüksel gibi önemsediğim insanlar da yer alıyor” diyen Erener, “Bir filmcik yaptım, umarım beğenilir” diye devam etti.

‘Burnumu asla yaptırmam’
Estetiğe karşı olmadığını  itiraf eden Erener, şöyle konuştu: “Sahne kişileri estetik yapmalı da... Kemiğin yapısını değiştirmekten söz etmiyorum tabii, yaşlanma karşıtı ameliyatlardan söz ediyorum. Ama asla burnumu yaptırmam.”


Etiketler:
©Copyright 2008 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.