23.04.2019 09:43 | Son Güncelleme:

Leke 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin yeni dizisi Leke 2. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Salı akşamları yayınlanan Leke dizisinde bu akşam Yasemin, Cem ve Murat'ı tanıştı ve heyecan iyice arttı. Peki Leke 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin yeni dizis Leke bu akşam 2. bölümü ile ekrana geldi. İlk bölümü ile dikkatleri üzerine çeken Leke dizisinin yeni bölümü sonrası gözler 3. bölüme çevrildi. Leke 3. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

LEKE 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

 

Şirin, Yasemin'in teknede olduğunu Serpil'den öğrenir. Karakola gidip Yasemin'i kurtarmak istese de karşısında Meto'yu bulur, başarılı olamaz.

Tekne baskını nedeniyle karakolda olan Arda annesi Belkıs'ı arar ama ulaşamaz. Arda'yı karakola kurtarmaya gelen Cem olur. Cem, Arda'yı kurtarsa da iki kardeşin arasındaki buzlar erimez. Arda'nın ağabeyi Cem'e duyduğu öfkesinin arkasında ne vardır?

Birkan, Yasemin'i nezaretten çıkarır. Yasemin sürpriz bir şekilde serbest kalmıştır fakat içinde Murat'ın ameliyat parası olan çantası kayıptır. Yasemin, ameliyat olacağı için tarifsiz mutluluk yaşayan Murat'a, ameliyat olamayacağını söyleyebilecek midir?

Arda artık annesi Belkıs'la yaşamaya başlamıştır. Haberi alan Cem yıkılır. Cem, Arda'nın kararına karşı çıkacak mıdır?

Cem, Yasemin'i tanıdıkça ondan etkilenmeye başlar. Cem kendini aşka teslim edecek midir? 

LEKE 2. BÖLÜM 3. FRAGMANI

LEKE 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI

LEKE 2. BÖLÜM FRAGMANI

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0