Bilecik

Yerel Haber
07 Aralık 2017 - 15:49

Madalyaları Topladılar

IHA

Bilecik’in Pazaryeri Spor Kulübü masa tenisi sporcuları, düzenlenen turnuvada büyük başarı sağladı.
Bilecik’te gerçekleşen masa tenisi kış turnuvasında Pazaryeri Spor Kulübü oyuncaları üç derecede madalya kazandı. Her geçen gün başarılarına yenilerini ekleyen Pazaryeri Halk Eğitim Spor Kulübü sporcuları yine hünerlerini sergilediler. Turnuvaya Bilecik, Eskişehir, Bursa ve Kütahya olmak üzere 4 ilin sporcuları katıldı. Karşılaşmalar Yıldızlar, Küçükler, Gençler ve Veteran olmak üzere 4 kategoride yapıldı. Her katogeride ayrı derece alan Pazaryeri masa tenisi sporcuları madalyalarına bir yenisini daha ekledi.
Yapılan müsabakalarda Yıldız Kızlar kategorisinde Ayşenur Kadıoğlu birinci olurken, Yıldız Erkeklerde ise Halil Ömer Tutkun 3. oldu. Bunun yanında Genç Erkekler kategorisinde İsmail Şahinoğlu ikinci, Eren Taşkazan ise üçüncü oldular. Veteran kategorisinde ise Levent Üstün ikinci, Ahsen Ahmet Kılıç ise üçüncü oldular. Consolation maçlarında da Ali Oğuz birinci oldu.
Kulüp başkanı Sedat Büyük, alınan bu başarıdan dolayı, sporcularını kutlayıp, başarılarının devamını diledi.

BilecikYerel Seçim Sonuçları

Bilecik Hava Durumu

7°CŞİMDİPAZARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.