maNga geliyor

ROCK müziğin sevilen gruplarından, hafta sonu yapılan Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’ye ikincilik kazandıran Manga, İzmirli hayranlarıyla buluşacak.


ERAY ARPAŞİN DHA

maNga geliyor

Topluluk, dev organizasyon sonrası ilk konserini 4 Haziran Cuma günü Bornova’daki Ooze Venue’de verecek. “We could be the same” ve dillerden düşmeyen diğer şarkılar bu kez İzmirliler için seslendirilecek.

 Volkan Konak cuma günü İzmir’deKUZEY’İN oğlu olarak bilinen Volkan Konak, İzmirli hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. 4 Haziran Cuma günü Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak, dillere yerleşen birbirinden güzel şarkılarını seslendirecek. Esprileri ve anlatacağı hayat hikayeleriyle yine unutulmaz anlar yaşatacak, hem eğlendirecek hem duygulandıracak. Saat 21.00’de başlayacak konserin biletleri tiyatro gişesinde satışa sunuldu.,

Muhteşem final
KONAK Belediyesi, Alsancak Koruma ve Güzelleştirme Derneği işbirliğiyle bu yıl dokuzuncusu düzenlenen “Alsancak Şenliği”, Işın Karaca konseriyle sona erdi. Gündoğdu Meydanı’nda hayranlarıyla bir araya gelen pop müziğinin güçlü sesi, dillerden düşmeyen şarkılarını seslendirdi, davul şov da sundu. Meydanı dolduran binlerce İzmirli de ona eşlik etti, unutulmaz gece yaşandı.

Kore Festivali’ne unutulmaz final
İZMİR’DE Kore gazileri onuruna düzenlenen Kore Festivali, muhteşem finalle sona erdi.   Bu ülkeden gelen konuklar, geleneksel danslarından ve tekvando tekniklerinden örnekler sergiledi. Sahnede görsel şölen sunuldu, Kültürpark İsmet İnönü Sanat Merkezi’ni dolduran izleyeciler alkış yağdırdı. Konak Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün halkoyunları topluluğu da Ege yöresi  oyunlarıyla etkinliğe renk kattı.

Milliyet iPhone uygulaması yenilendi.
Daha hızlı, daha canlı, en güncel! Yenilenen Milliyet.com.tr iPhone uygulamasını hemen indir!
iPad’i unutmadık!
iPad’inize özel Milliyet.com.tr uygulamasını ücretsiz indirmek için tıklayın.Yorum Yaz
20Yorum Başlığı:420Yorum: