Gaziantep

Yerel Haber
27 Ekim 2014 - 18:58

MASAL KAHRAMANI KELOĞLAN GÖSTERİSİ

IHA

Sevilen çizgi filmin masal kahramanı Keloğlan ve arkadaşlarını anlatan gösteri, 21-26 Ekim tarihleri arasında Gaziantep’teki bir alış veriş merkezinde çocuklar için sahnelendi.
TRT Çocuk kanalında yayınlanan çizgi filmin masal kahramanı Keloğlan ile arkadaşları Huysuz, Uzun ve Balkız, 21-26 Ekim tarihleri arasında Gaziantep’te çocuklarla buluşarak, eğlenceli anlara sahne oldu. Prime Mall Gaziantep’te kurulan Keloğlan köyünde, çocuklar hafta içi 4 gün düzenlenen atölyelere katılma şansı yakaladılar. Çocuk gelişimi uzmanları tarafından gerçekleştirilen atölyelerde çocuklar boyama, maket yapma gibi birçok etkinliğe katılma şansı yakalayarak eğlenerek öğrendiler.
Son iki günde ise çocuklar Keloğlan Masalları Müzikali’nde masal kahramanlarının şarkılarıyla dopdolu bir gün geçirdi. Çok sayıda çocuk, Keloğlan, Huysuz, Uzun ve Balkız ile keyifli saatler yaşarken, aileleri de bu mutluluğun tadını çıkardı.

GaziantepYerel Seçim Sonuçları

Gaziantep Hava Durumu

4°CŞİMDİÇARŞAMBA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.