Oynatma Listesi
YAŞAM

Doğa Rutkay: Hadi şu soğukta içimiz ısınsın biraz!

Oyuncu Doğa Rutkay Kamal, ikizleri Piraye ve Rutkay Kerim'in oyuncak bir maymunla tanıştığı anları takipçileriyle paylaştı.

Televizyoncu Kerimcan Kamal ile mutlu evlilikleri devam eden Doğa Rutkay, sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanıyor. İkizleri Piraye ve Rutkay Kerim ile de sık sık paylaşım yapan güzel oyuncu, son gönderisinde çocuklarının oyuncak bir maymunla tanıştığı anları takipçileriyle paylaştı.Rutkay paylaşımına; "Hadi şu soğukta içimiz ısınsın biraz. On aylıklardı burada. İlk kez tüylü tuhaf bir oyuncakla karşılaşmaları. Rutkay’ın bayaa koca adam gibi tiksinme haraketine bakın. Piraye, daha ılımlı yaklaşmıştı ama oğlanın korkup tamamen uzaklaşmasını istememiştim. Ve sevdirmeyi başarmıştım.
Her gün bir keşif.. Biz nasıl yönlendirirsek nasıl tepki vermelerini onlara anlatırsak işler daha da kolaylaşıyor. Her şeyi anlatarak tarif ederek üşenmeden sabırla oya gibi işlemek bence ebeveynlik... Korkuyu öfkeyi bile tarif etmek, yol göstermek bence böyle küçük ayrıntılarla mucizeye dönüşüyor..
Sevgi ve emek ve sabır. Sonuç böyle ...Cici cici maymun cici” notunu düştü.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER